На Прикарпатті інвалідів з вадами зору забезпечують диктофонами

1 07 1 0d5838025b1cd81f2e11241559b77ce2 2. вадами зору, інвалідів

У департаменті соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації проведено чергове засідання робочої комісії з питань забезпечення диктофонами інвалідів з вадами зору.

Згідно з порядком денним комісія розглянула звернення мешканця м. Калуша, інваліда I групи зору, та відповідно до п. 10 постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321…

Детальніше…Додати коментар (0)

Чилійська архидієцезія створила підприємство для молоді із синдромом Дауна

1 06 6 oborudovanie dlya prachechnoy 2. дауна

«Промислова пральна 21» – це назва невеликого підприємства, яке організувала Архидієцезія Консепсьйону в Чилі для молоді, ураженої синдромом Дауна. Це перша та поки-що єдина ініціатива такого характеру в Південній Америці. Назва пральні вказує на призначення підприємства, адже синдром Дауна – це генетична аномалія, викликана відхиленнями у 21-й парі хромосом.

Детальніше…Додати коментар (0)

Незвичайна історія диво-дівчинки Кароліни Демчук, яку «вигнали» з почаївського ПТУ, не може не захоплювати

1 06 5 demchuk 2. демчук

20-річна Кароліна Демчук – унікальна дівчинка. За лічені хвилини вона здатна зробити те, чого медики добиваються роками. Вона без слів розуміє дітей-аутистів, стверджує її мама – пані Тетяна. А за день, проведений з нею, малята, які до цього видавали лише окремі звуки, починають складати їх у слова.

Детальніше…Додати коментар (0)

Не залишаються наодинці

1 06 4 IMG 1171 2. обмеженими фізичними можливостями, інвалідів

За 6 місяців 2014 р. у спеціалізованих вагонах, пристосованих для перевезення інвалідів-колясочників, Південно-Західна залізниця перевезла 183 особи цієї категорії пасажирів.

На залізничних вокзалах та вузлових станціях працюють групи надання допомоги інвалідам. До складу таких груп, виходячи із місцевих умов, входять працівники медичних пунктів…

Детальніше…Додати коментар (0)

Бердичівляни з’їздили на Форум однодумців

1 06 3 forum3 2. особливими потребами, інвалідністю

У місті Вінниця відбувся Форум батьків, які виховують дітей з інвалідністю. Організаторами цього великого та корисного чотириденного заходу стали: Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України», Міжнародна організація SOFT Tulip та Вінницька обласна громадська організація Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця».

Детальніше…Додати коментар (0)

Антон Серов: «Не делайте для нас без нас!»

1 06 2 serov 1 2. аква

Никополь. Руководитель клуба «Аква» Антон Серов рассказал, как живется членам их организации, с какими проблемами они сталкиваются и как помогают в их решении.

О людях с ограниченными возможностями мы, к сожалению, вспоминаем нечасто. Когда самим хорошо, не думается как-то о тех, у кого – проблемы.

Детальніше…Додати коментар (0)