Samsung Electronics представил EYECAN+: компьютерную мышь нового поколения для людей с ограниченными возможностями

1 01 8 EYECAN-2 1 2. eyecan+

Компания Samsung Electronics представила специальную компьютерную мышь второго поколения с технологией EYECAN+, которая отслеживает движение глаз человека, позволяя людям с ограниченными возможностями создавать и редактировать документы, а также перелистывать веб-страницы движением глаз.

Детальніше…Додати коментар (0)

Інтерв’ю Міністра соціальної політики Людмили Денісової газеті “Пенсійний кур’єр”

11 6 denisova10-08-09 3. особливими потребами, протезування, реабілітації, інвалідністю, інвалідів

Людмила Денісова: «Соціальний захист інвалідів на порядку денному наших турбот».

Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день інвалідів. На знак поваги до людей з особливими потребами в Україні теж проходять на державному рівні різноманітні тематичні заходи із вшанування інвалідів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Інваліди хочуть, щоб про їхні проблеми згадували не лише в один день на рік

1 01 6 42158. інвалідів

Полтава. 3 грудня – міжнародний день інвалідів. Щороку в Україні кількість інвалідів збільшується і ця невтішна тенденція покладає особливі зобов’язання як на владу, так і на суспільство. Людям із особливими потребами конче необхідні увага, підтримка, соціальний захист, а тим, хто втратив дієздатність раптово, – ще й адаптація.

Детальніше…Додати коментар (0)

Проблемні питання людей з обмеженими можливостями

1 01 5 1417186777 1 2. інвалідністю

28 листопада 2014 року перший заступник голови Черкаської обласної ради Наталія Кравцова взяла участь в семінарі-зборах з питань прав людини, рівності та недискримінації людей з інвалідністю в різних сферах життя суспільства. Захід був організований з ініціативи директора обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» Лідії Чаплюк та проходив за участі директора…

Детальніше…Додати коментар (0)

Для инвалидов Одессы работает бесплатная служба «Единого окна»

1 01 4 1417095090 edinoe okno 2. инвалидов

В Одессе для повышения оперативности предоставления административных услуг в благотворительной организации «Южноукраинский региональный центр молодых инвалидов» работает бесплатная служба «Единого окна» для инвалидов Одесского региона.

Детальніше…Додати коментар (0)

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

1 01 3 000110. обмеженими можливостями, особливими потребами, інвалідів

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє:

Третього грудня українське суспільство разом із світовим співтовариством відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На сьогодні для України проблема захисту інвалідів набуває значення у зв’язку з постійним зростанням їх частки серед населення держави.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Закарпатті проживає понад шістдесят тисяч інвалідів (ВІДЕО)

1 27 1 173994 2. інвалідів

Всі вони мають право на освіту, працевлаштування, соціальний захист та належну медичну реабілітацію. Зі слів представників громадських організацій – нині молодь з інвалідністю успішно здобуває освіту у вишах краю. Утім, після закінчення університету виникають певні труднощі з працевлаштуванням, через неготовність підприємств приймати таких людей на роботу – стверджують люди з особливими потребами.

Детальніше…Додати коментар (0)

Цього року на Дніпропетровщині оздоровлено в санаторіях більше 4 тисяч людей з особливими потребами

1 08 2 4521125 2. особливими потребами, реабілітації, інвалідів

Проведено ремонти 107 помешкань інвалідів війни, видано 3,5 тис. засобів реабілітації. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

«Для того, щоб зробити життя людей з особливими потребами максимально комфортним, на Дніпропетровщині ведеться комплексна робота. За рахунок обласного бюджету їм надаються…

Детальніше…Додати коментар (0)