Зачтут ли в стаж уход за инвалидом?

1 22 8 pic 13.05.13 5 2. инвалидом

«В августе этого года мне исполнится 55 лет. Мой общий стаж работы составляет 27 лет 8 месяцев плюс 1 год 10 месяцев обучения в техникума, который я окончила в 1978 г. С августа 2011 года я ухаживаю за матерью — инвалидом 1 группы и получаю за это компенсацию: Войдет ли этот период в стаж?»
М. Аровьева, г. Винница.

Детальніше…Додати коментар (0)

Чи комфортно на вулицях Рівненщини людям з обмеженими можливостями? (ВІДЕО)

1 22 7 news30025 2. обмеженими можливостями, інвалідністю, інвалідів

На скільки пристосоване Рівне та й область загалом для пересування людей з обмеженими можливостями? З якими складнощами вони зіштовхуються щодня та чи можливо їх усунути спільними зусиллями? Ці питання 17 грудня піднімали на засіданні комітету забезпечення доступності інвалідів до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Кіровоградщині пройшов місячник зайнятості громадян з інвалідністю

1 08 2 13382011 news bigpic. інвалідів

Сьогодні значна увага суспільства приділяється до проблем захисту гідності, прав і добробуту людей з особливими потребами. Державна служба зайнятості відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про зайнятість населення» сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню громадян з особливими потребами з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК)…

Детальніше…Додати коментар (0)

Особам з особливими потребами – руку підтримки

1 31 3 IS188-074 S. обмеженими фізичними можливостями

Тернопіль. Державна служба зайнятості завжди приділяє особливу увагу незахищеним верствам населення, в тому числі людям з інвалідністю. Такі громадяни отримують цілий спектр послуг у центрах зайнятості під час індивідуальної роботи із спеціалістом щодо їх працевлаштування. Державна служба зайнятості використовує сучасні інформаційні технології, а саме:

Детальніше…Додати коментар (0)

Зірки у темряві сяють яскраво

1 22 4 SKRL2119 jpg 203x203 crop upscale q85 1 2. виставки

У Києві відбулася незвичайна виставка, покликана привернути увагу суспільства до проблем людей із вадами зору.

Виявляється, щоб зрозуміти, який навколо прекрасний світ, й відтворити його на полотні, потрібен не лише зір, а й дещо інше. І, мабуть, найголовніше — відчувати й сприймати цю красу серцем та душею.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Житомирі пройшов благодійний показ мод дітьми та молоддю з особливими потребами

1 22 3 pokaz mod 31 2. особливими потребами

15 грудня в ресторані «Анна» у Житомирі відбувся благодійний показ мод дітьми та молоддю з особливими потребами.

Організаторами заходу виступила організація «Все робимо самі» спільно з Житомирським обласним благодійним фондом «Зігрій любов’ю дитину» та швейною фабрикою «Марічка».

Детальніше…Додати коментар (0)

У Полтаві людей з особливими потребами лікували доброзичливим ставленням та оплесками

1 22 2 img 7162 2. фестивалю

Не дарма Полтаву називають серцем України, адже саме сердечності, доброзичливого ставлення до оточуючих жителям нашого краю не позичати.

Свідченням цьому стало проведення фестивалю для людей з особливими потребами «Зірка надії». Ще минулого року, ініціативу проведення проекту «Мистецтво об’єднує всіх»…

Детальніше…Додати коментар (0)

У Києві відбулося вшанування українських паралімпійців, які успішно виступили на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону (ВІДЕО)

1 22 1 bf674a2fecf6e1237fa344262162fb40 XL 2. медали

У фінському Вуокатті наша команда виборола 23 медалі, серед яких 9 золотих, 6 срібних і 8 бронзових. За традицією, у неофіційному командному заліку українці посіли друге місце після росіян, яких було майже втричі більше, і випередивши не лише США, а й просунуті у зимових видах країни Скандинавію та Німеччину. Найбільше нагород, 4 золота, здобула Олександра Кононова.

Детальніше…Додати коментар (0)