Укрзалізниця забезпечить вокзали та пасажирські поїзди найбільшою за період незалежності країни кількістю інвалідних візків та підйомників

1 30 6 1259852835136180b 2. маломобільних, обмеженими фізичними можливостями, інвалідністю, інвалідів

На вокзали України та пасажирські поїзди формування залізниць України триває постачання візків для людей з інвалідністю. Загалом до кінця року їх буде придбано 224, в тому числі для вокзальних комплексів та станцій 57, а також 167 візків для переміщення маломобільних пасажирів по вагону. Окрім того, на 18 вокзалах облаштують підіймальні пристрої для посадки та висадки з вагону людей з інвалідністю.

Детальніше…Додати коментар (0)

Майстер-клас безбар’єрності

1 30 5 24911 1 2. обмеженими фізичними можливостями, інвалідністю

Львівський головний залізничний вокзал усіляко підтримує девіз міста «Львів відкритий для світу». Зокрема головні ворота Галичини, через які до культурної столиці України щороку потрапляють мільйони туристів, наблизилися ще на один крок до пасажирів з обмеженими фізичними можливостями. Залізничники запросили представників громадських організацій, які опікуються людьми з інвалідністю, аби ті провели своєрідний майстер-клас.

Детальніше…Додати коментар (0)

На засіданні комітету доступності підбивали підсумки 2014 року

1 26 3 589632001 1. доступності, інвалідів

Івано-Франківськ. Днями відбулося засідання комітету доступності – консультативно-дорадчого органу, який розглядає пропозиції та вирішує проблемні питання громадських організацій інвалідів та ветеранів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Открытие лифта (ВИДЕО)

1 30 3 87124. лифт

Запорожье. Что для здорового человека – обычное дело, для инвалида – счастливое событие. В Хортицком национальном учебно-реабилитационном многопрофильном центре построили лифт. Теперь учащиеся с ограниченными возможностями могут беспрепятственно передвигаться по учебному заведению.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Николаеве состоялась выставка творческих работ членов Союза инвалидов

1 30 2 11285-v-nikolaeve-sostoyalas-vystavka-tvorcheskih-rabot-chlenov-soyuza-invalidov 2. инвалидов

Каждая работа особенная и впечатляет своей красотой.

На данной выставке представлены работы людей с ограниченными возможностями. Это различные работы из дерева, бисера, соломы, ткани и самых различных подручных материалов, сделанные людьми-инвалидами.

Детальніше…Додати коментар (0)

Денис Дзензерский поздравил людей с инвалидностью с наступающими новогодними праздниками

1 30 1 denis bio 2. инвалидностью

26 декабря 2014 г. состоялась традиционная предновогодняя встреча инвалидов-колясочников общественной городской организации инвалидов «Днепропетровская молодежная лига инвалидов-колясочников”.

Детальніше…Додати коментар (0)