Проект «Жива книга» 2015 (ФОТО)

1 01 1 IMG 0845 2. жива книга, інвалідністю

З 20 по 27 березня 2015 року, у київському Домі кіно, пройшов Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Уперше фестиваль під назвою «Дні кіно про права людини» відбувся 2003 року. Тоді програма включала документальні та ігрові фільми. Більшість із них були українськими прем’єрами. У 2006-му на фестивалі вперше працює журі, а наступного року свій приз запроваджують також українські журналісти.

Детальніше…Додати коментар (0)

Инвалида-десантника, собравшего бойцам АТО 300 тыс., зал приветствовал стоя (ФОТО)

1 31 6 1 2. волонтер

На Форуме волонтёров в Херсоне чествовали десантника, инвалида без ног и без пальцев рук Григория Николаевича Янченко, собравшего для украинских бойцов более 300 тыс. грн.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Чернігові існує театр із незвичайними акторами. Розповідає художній керівник Ірина Пісня

1 31 5 cd0504f4d15ca083af8073d9c321834b XL 2. дивосаду, обмеженими можливостями

Кожен чернігівець ну хоча б раз, але таки відвідував драматичний чи молодіжний театр. Та варто згадати про існування ще одного — доволі специфічного.

«Дивосад» — це театр інтеграції, де актори — люди з обмеженими можливостями. Працює він на базі благодійної організації «Аратта». Більшість мають генетичні захворювання…

Детальніше…Додати коментар (0)

Виникли труднощі у вихованні та навчанні Вашої дитини-звертайтеся до Крижопільської психолого-медико-педагогічної консультації!

1 31 3 CIzAUo I AOAzzo 2. дітей

Ви помітили, що Ваша дитина відстає в розвитку, що помітно вже у дошкільному віці, не встигає за програмою загальноосвітньої школи, має певні труднощі у спілкуванні, конфліктні ситуації з вихователями, вчителями, помічаєте, що дитина відрізняється від інших дітей, з’являється щось дивне і незрозуміле для Вас у її поведінці. Не втрачайте надію, звертайтеся до районної психолого-медико-педагогічної консультації (РПМПК), яка допоможе Вам…

Детальніше…Додати коментар (0)

Выставка творчества “солнечных детей” в картинной галерее Измаила

1 31 2 soldety293 3 2. ограниченными возможностями

В центральном зале Измаильской картинной галерее в субботу, 28 марта, открылась выставка творчества детей-инвалидов. Она приурочена ко Всемирному дню людей, страдающих синдромом Дауна, который отмечался 21 марта, и Всемирному дню информирования об аутизме – 2 апреля.

Детальніше…Додати коментар (0)