У Києві почалося будівництво пляжу для інвалідів, КП “Плесо”

1 16 5266 0 2. інвалідів

У Києві нещодавно недалеко від Московського моста почалося будівництво пляжу для інвалідів. Про це повідомив генеральний директор КП “Плесо” Денис Пікалов на прес-конференції.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Одесі відкриється відділення реабілітації інвалідів

1 28 1 reab06 6 2. реабілітації, інвалідів

У міській лікарні №8 триває капітальний ремонт корпусу, призначеного для відділення реабілітації та відновної терапії пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями. Фінансування ремонтних робіт проводиться з муніципального бюджету Одеси за міською цільовою програмою «Рівність», спрямованою на соціальний захист і забезпечення рівних можливостей у міському середовищі для інвалідів.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Запорожье организуют летний лагерь для особенных детей

1 10 5 1433772832 dsc 7626 result2 2. лагерь

Летом особенные малыши и их родители смогут посещать оздоровительный интегрированный лагерь. Это стало возможным благодаря тому, что центр реабилитации детей-инвалидов “Детский Радонеж” выиграл грант конкурса “Мы – это город”, инициированного МК “Запорожсталь”.

Детальніше…Додати коментар (0)

Українці вчаться бачити серцем

1 10 4 55758a92a8de6 2 2. інвалідністю

Київ. У неділю 07 червня, мені пощастило потрапити на чудову подію для дітей з інвалідністю. Олеся Яскевич і її організація «Бачити серцем» провели захід під назвою «Подаруй дитині свято». Участь могли прийняти всі охочі. Головний меседж події – рівність людей. Організатори хотіли показати, що всі діти однакові, а інвалідність – не обмежує життя.

Детальніше…Додати коментар (0)

Отдых с комфортом

1 10 3 5575cef7d91fb 2. инвалидов, особыми потребностями

Пляж для людей с ограниченными физическими возможностями пополнился новым оборудованием.

Пляжный сезон в разгаре – немалой популярностью среди мариупольцев и людей с ограниченными физическими возможностями пользуется пляж для инвалидов, обустроенный меткомбинатом «Азовсталь» Группы Метинвест.

Детальніше…Додати коментар (0)

Конференция-практикум «Война и мир: рождение новых ценностей» (ФОТО)

1 10 2 IMG 1464 2. благотворительности, инвалидностью

4 и 5 июня 2015 года в 10.00 в креативном пространстве СЧАСТЬЕ HUB, в Киеве, прошла конференция-практикум социально активных людей «Война и мир: рождение новых ценностей». Главные цели мероприятия: проанализировать актуальные проблемы украинской благотворительности; поделиться положительными практиками, которые проходят в военное время; создать площадку для обмена опытом; объединить усилия…

Детальніше…Додати коментар (0)