Ортези для діабетиків

1 09 1 Ortezy-dlia tumth 2. діабет, ортези

Відтепер у хворих на цукровий діабет з’явилася можливість соціально адаптуватись. У Вінницькому протезно-ортопедичному підприємстві презентували нові ортези, які допомагають пацієнтам не лише ходити, а й зберегти кінцівки.

Детальніше…Додати коментар (0)

Європейський суд розглядає справу жінки, яка живе з донорською ниркою

1 15 6 78142 2. нирку

25-річна Ірина (ім’я змінено – на її прохання) мусить постійно пити «золоті» пігулки – імуносупресанти. «Золоті», бо дуже дорогі (два роки тому місячна потреба вартувала 15 тисяч гривень, тепер ціна, звісно, виросла). Без імуносупресантів може статися відторгнення нирки.

Детальніше…Додати коментар (0)

Мама “солнечной” пианистки: “Дочь не просто играет, она показывает сказку”

1 08 5 24080729 1 2. халявченко-бабич

13-летняя Лиза Халявченко-Бабич из Орджоникидзе, преодолевая тяжелый недуг, год за годом завоевывает первые места на международных музыкальных фестивалях.

Музыка в жизни Лизы появилась совершенно необычным образом. Как-то пятилетняя Лиза незаметно выскользнула из квартиры, вышла на улицу и потерялась.

Детальніше…Додати коментар (0)

Невидимі люди: в області більш ніж 60 тисяч інвалідів

1 08 4 20150703093532 2. доступність, особливими потребами, інвалідів

Закарпатська область. У розвинутих країнах прийнято вважати, що відношення до окремих груп людей: стареньких, дітей, важкохворих − є певним маркером цивілізованості суспільства. Той, хто хоча б раз побував у Європі, міг одразу зауважити, що для людей з обмеженими можливостями там створені такі умови, аби вони могли жити повним і активним життям. В Україні, на жаль, ситуація у цій сфері не найкраща.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Полтавщині запроваджують інклюзивність у навчанні (ВІДЕО)

1 08 3 8273452 2. обмеженими можливостями

Доступність та універсальний дизайн закладів освіти, щоб забезпечити інклюзивне навчання та рівноправну інтеграцію дітей-інвалідів у суспільство обговорили 6 липня учасники апаратної наради в облдержадміністрації.

Детальніше…Додати коментар (0)

Луцькрада порушує права дітей інвалідів?

1 08 2 original-c0a0c97644471c532131ef5231e1e1a5 2. пандусів

Чергова бездіяльність місцевої влади знову потрапила в поле зору міської прокуратури. Десятки маленьких лучан із особливими потребами не можуть відвідувати заняття в Палаці учнівської молоді Луцька через відсутність пандусу. Прокуратура міста назвала такі дії порушенням прав дітей інвалідів і подала на міську раду до суду з вимогою визнати бездіяльність влади незаконною.

Детальніше…Додати коментар (0)