«БЕЗМЕЖ»: «Людина з інвалідністю не має відчувати себе невдахою»

1 23 6 inside 1 3. безмеж, особливими потребами, інвалідністю, інвалідів

650 мільйонів людей, що складає близько 10% населення світу, є людьми з особливими потребами. Половина з них не має коштів для оплати медичних послуг – порівняно з третиною випадків серед людей без інвалідності. Таким людям удвічі рідше вдається знайти кваліфікованого лікаря, їм утричі частіше відмовляють у медичній допомозі і в чотири рази частіше вони стикаються з поганим медичним обслуговуванням.

Детальніше…Додати коментар (0)

Героїчний приклад: ветеран АТО без рук почав нове життя (ВІДЕО)

1 23 5 1444985908 bezymyannyy 2. життя

Чи є життя після війни – для бійця, який залишився без обох рук. Відповім одразу – є і воно сповнене радості та любові близьких. Ті головою сімейства пишаються.

Десантник із Миколаєва отримав важкі поранення під час обстрілу Донецького аеропорту – коли до окопа залетіла граната. Чоловік не роздумуючи взяв її до рук і викинув. Однак – разом із руками…

Детальніше…Додати коментар (0)

Успішні приклади працевлаштування людей з інвалідністю

1 15 file1597764 6c9abc85 1. інвалідністю

Мукачево. По-різному складаються долі людей, у кожного своя стежинка в житті. Щоб досягти своєї мети людина перебуває в постійному пошуку, а досягнувши її, стає самодостатньою, розкривається як особистість та відчуває себе повноцінною частиною соціуму. З різних причин багатьом людям це не вдається. Найважче реалізувати себе у житті та досягти професійного успіху людям з інвалідністю.

Детальніше…Додати коментар (0)

У міській раді відбулося засідання комітету доступності

1 23 3 1537878802 big 2. доступності, пандусами, інвалідів

У Житомирській міській раді відбулося чергове засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної інженерно-транспортної інфраструктури міста Житомира.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Луцьку обговорили проблеми «дітей сонця»

1 23 2 6 IMG 6503 2. синдромом дауна

Відбувся круглий стіл з нагоди створення громадської організації батьків, чиї діти страждають синдромом Дауна.

На засідання круглого столу завітали представники волинської організації «Даун-синдром», батьки дітей та гості із Києва.

Детальніше…Додати коментар (0)