Протезування, ортезування та реабілітація в Україні: нові технології, нові можливості (ВІДЕО)

1 26 8 1445592659-6363 2. ортезування, особливими фізичними можливостями, протезування, реабілітація

Київ. 23 жовтня об 11.00 відбулася прес-конференція на тему: «Протезування, ортезування та реабілітація в Україні: нові технології, нові можливості та ISPO-Ukraine».

Детальніше…Додати коментар (0)

Сума держкоштів для протезування однієї кінцівки за кордоном складає 1 млн 90 тис. грн

1 17 6 bebionic 2. протезування

Сума державних коштів для протезування однієї кінцівки за кордоном нині становить 1 млн 90 тис. грн. Про це під час прес-конференції, присвяченій протезуванню в Україні повідомив голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко.

Детальніше…Додати коментар (0)

«А дружину собі я просто вкрав… Привіз додому – а там вже міліція, прокуратура…»

1 25 5 k-y-nvaly-dam 3. життя

Родина Олексія Гладкого та Надії Могилят з Петроострова нічим би не відрізнялася від багатьох тисяч добрих сімей, якби не одна маленька деталь…

Олексій є інвалідом третьої групи (кілька років тому втратив в автомобільній катастрофі двох друзів і ногу, яку ампутували вище коліна), а Надія хвора на ДЦП.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Меджибожі інтернат для дітей із вадами розвитку випробовує нові методи реабілітації (ВІДЕО)

1 25 4 571439 2 2. реабілітації

Вічні діти – ДЦП різної форми, гідроцефалія, синдром Дауна, аутизм, автоагресія, повна глибока розумова відсталість часто не по зубах українській інтернатній системі. Та вихід за її межі може бути корисним. У цьому переконані у Меджибожі. Тамтешній дитячий будинок-інтернат зібрав більшість відомих страшних вад розумового розвитку, заручився підтримкою волонтерів і вдався до нових, експериментальних методів реабілітації.

Детальніше…Додати коментар (0)

Спортивно-реабілітаційну тренажерну залу відкрили на базі Бориспільського ФСТ “Колос” (ВІДЕО)

1 25 3 214934 2 2. інвалідів

Новий тренажерний зал покращить умови тренування паралімпійців, а також допоможе фізичній реабілітації інвалідів та поранених бійців АТО.

Облаштувати зал допомогли бориспільські представники Федерації пауерліфтингу України на чолі з тренером вищої категорії Юрієм Ликовим.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Северодонецке создана «Группа здоровья» для людей с ограниченными возможностями (ВИДЕО)

1 25 2 824520 2. инвалидов

Тренируются в группе все желающие дважды в неделю в одной из местных ДЮСШ. Для инвалидов разработана специальная программа, по которой уже занимаются более тридцати человек.

Детальніше…Додати коментар (0)

Представник «Інваспорту» Львівщини Віктор Дідух – чемпіон Європи з настільного тенісу!

1 25 1 Alexandr-Diduh 2. віктор дідух

17 жовтня ц.р. у м. Вейле (Данія) завершився чемпіонат Європи з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами розумового й фізичного розвитку. Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени з 31 країни.

Детальніше…Додати коментар (0)