Паралімпійська чемпіонка Оксана Мастерс у гостях у студії «Сніданку з 1+1» (ВІДЕО)

1 02 8 951428 2. інвалідів

Українські батьки відмовилися від немовля через страшні деформації на її руках та ногах. Після семи років в інтернаті для інвалідів дівчинку вдочерила родина з США, де дівчинці ампутували ноги. Попри інвалідність, вона почала займатися спортом, й зрештою, разом із партнером здобула бронзову нагороду в Паралімпійських іграх з греблі.

Детальніше…Додати коментар (0)

СБУ викрила механізм розкрадання державних коштів при закупівлі автомобілів для інвалідів

1 17 5 0726clgqvrfpik 2. інвалідів

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та міліцією викрили механізм розкрадання посадовцями Фонду соціального захисту інвалідів державних коштів, призначених на закупівлю автомобілів для потреб інвалідів.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Житомирі СБУ затримала на хабарі голову комісії обласного центру медико-соціальної експертизи

1 02 6 PM557image001 2. медико-соціальної експертизи

Співробітники Служби безпеки України спільно з міліцією та прокуратурою затримали у Житомирі на хабарі голову однієї з комісій обласного центру медико-соціальної експертизи.

Посадовець організував механізм систематичного вимагання хабарів від інвалідів за видачу висновку медико-соціальної експертизи про продовження, зміну або присвоєння пожиттєвої…

Детальніше…Додати коментар (0)

Громадські об’єднання обрали восьмого члена Наглядової ради НСТУ

1 02 5 imgdescr 1 2. інвалідів

30 жовтня на конференції з обрання члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у сфері захисту прав осіб з особливими потребами до цього органу від громадських об’єднань та асоціацій обрано Наталію Скрипку, виконавчого директора ВГО «Національна асамблея інвалідів України».

Детальніше…Додати коментар (0)

Презентація книги «Метелики у крижаних панцирах» (ФОТО)

1 02 4 IMG 2754 2. книги

28 жовтня 2015 року у приміщенні університету «Україна» (київське відділення), відбулася презентація книги «Метелики у крижаних панцирах». Книгу презентувала автор – Оксана Радушинська.

Детальніше…Додати коментар (0)

Вперше в Україні з’явився посібник, який дасть шанс дітям з синдромом Дауна краще розвиватися, навчатися та отримати роботу (ФОТО)

1 02 3 12185147 910937038994270 1867012401096172680 o 2. особливих дітей, синдромом дауна

29 жовтня в Києві презентували унікальний посібник, що допоможе педагогам краще навчати дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розумового розвитку.

Цей посібник представляє інноваційну модель освіти, засновану на системності, комплексності та практичності у навчанні школярів з порушенням розумового розвитку і дітей з синдромом Дауна.

Детальніше…Додати коментар (0)

Оголошення переможців конкурсу «#THISABILITY | Можливості для ВСІХ»

1 02 2 Конкурс-на-встановлення-дитячих-майданчиків 2. інклюзивних майданчиків

Національна Асамблея інвалідів України та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) підвели підсумки конкурсу у рамках спільного проекту ««#THISABILITY | Можливості для ВСІХ»» та офіційно оголосили відібрані в результаті конкурсу заявки на спорудження 4-х дитячих інклюзивних майданчиків.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Миколаївщині обговорили співробітництво у рамках надання цільової гуманітарної допомоги з Шотландії

1 02 1 52483 2. обмеженими можливостями, інвалідів

30 жовтня відбулася робоча зустріч голови Миколаївської облдержадміністрації з засновником Шотландської благодійної організації «Wheelchairs for Ukraine» Майклом Данлопом.

В ході зустрічі обговорили план перспективного співробітництва у рамках надання цільової гуманітарної допомоги – безкоштовної передачі інвалідних візків та подушок до них для потреб осіб…

Детальніше…Додати коментар (0)