Соціальна інклюзія в Україні: низький рівень прийняття найбільш вразливих дітей

1 25 6 board f1 381 1 2. інвалідністю, інвалідів

Київ. 20 листопада делегація ЄС в Україні у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Національною Асамблеєю інвалідів України (НАІУ) представили проект «#ThisAbility», спрямований на вирішення питань соціальної інклюзії в Україні.

Детальніше…Додати коментар (0)

Розпочався збір підписів під петицією щодо перетворення Києва на безбар’єрне середовище

1 25 5 589632001 1. людей

До мера Віталія Кличко звернулась громадська організація «Підмога.інфо» з вимогою звернути увагу та вжити належних заходів для перетворення столиці в безбар’єрне середовище для людей з обмеженнями в пересуванні.

Детальніше…Додати коментар (0)

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай зустрівся з мешканцями Мукачівщини з особливими потребами

1 25 4 image002 1 2. особливими потребами, інвалідів

23 листопада голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай зустрівся з мешканцями Мукачівщини, які потребують особливого піклування.

Так, до очільника Мукачівського району зі своїми наболілими проблемами звернувся голова Мукачівського міськрайонного товариства інвалідів «Криниця» Володимир Кобин.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Красота побеждает»: в Николаеве прошел конкурс красоты среди женщин с ограниченными возможностями (ВИДЕО)

1 25 3 28495173 2. ограниченными возможностями

23-го ноября в Областном дворце культуры состоялся праздничный концерт-конкурс красоты женщин с ограниченными возможностями «Красота побеждает».

По словам председателя Николаевской областной организации «Лига инвалидов ПОРА «Победить себя» Анны Миронюк, в праздничном концерте приняли участие женщины-модели…

Детальніше…Додати коментар (0)

Брали пензель в руки та створювали картини діти-інваліди, щоб встановити пандус в Тернополі

1 25 2 preview-10 2. пандус, інвалідних візках

У Тернопільському краєзнавчому музеї 23 листопада діти із особливими потребами та тернополяни в інвалідних візках взяли в руки пензлі та створювали картини, щоб їх продати та облаштувати пандус у місті. Такі заходи часто проводять у Львові і представник ГО “Розвиток громади” приїхав з міста Лева, щоб допомогти й тернополянам.

Детальніше…Додати коментар (1)

«Мама, зачем я в этом мире?»: в Николаеве открылась фотовыставка детей-инвалидов

1 25 1 DSC00173 2. детей-инвалидов

24-го ноября в Николаевском городском выставочном зале открылась фотовыставка «Мама, зачем я в этом мире?», которую городской центр социальной реабилитации детей-инвалидов посвятил приближающемуся Международному дню инвалидов.

Детальніше…Додати коментар (0)