Держкомтелерадіо виніс на громадське обговорення законопроект про поліпшення доступу до інформації осіб з порушеннями слуху

1 17 5 029541235447 2. порушеннями слуху, інвалідів

Держкомтелерадіо оприлюднив для громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо поліпшення доступу до інформації осіб з порушеннями слуху».

Детальніше…Додати коментар (0)

«Ми хочемо навчатися разом з усіма», — мати хлопчика з особливими потребами

1 17 4 olga burlakova i syn illya 2. особливими потребами

В луцькій спеціалізованій школі-центрі для реабілітації дітей з особливими потребами пропонують індивідуальний плани роботи, однак це підтримують не всі батьки.

Ольга Бурлакова, переселенка з Луганська, проживає в Луцьку більше року. ЇЇ син Ілля цьогоріч пішов в перший клас. Разом з логопедами жінка активно готувала його до школи, тому що…

Детальніше…Додати коментар (1)

У Львові допомагають молодим людям, хворим на церебральний параліч

1 19 4 00799264 n2. дивосил-здоров’я, церебральний параліч

Співпраця громадської організації «Дивосил-Здоров’я» та міської влади допомагає здійснювати мрії. Члени громадської організації «Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб «Дивосил-Здоров’я» з 1997 року на волонтерських засадах надають різні види послуг молодим людям, хворим на церебральний параліч.

Детальніше…Додати коментар (0)

Міські автобуси оснастять звуковим супроводом для слабозорих людей

1 17 2 0d5f5d7517a5663a1b980cbacfed226d 2. пандуси

Звуковим супроводом для слабозорих людей планують оснастити міський громадський транспорт Харкова.

Мова йде про те, щоб з автобуса, який під’їжджає до зупинки, оголошувався номер його маршруту. Також необхідно зробити звукове оголошення зупинок для тих, хто їде в автобусі.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Створення доступного середовища для людей з особливими потребами» (ВІДЕО)

1 17 1 5541112893542782 2. особливими потребами

В Чернівцях обговорили електронну петицію: «Створення доступного середовища для людей з особливими потребами». Іван Фестрига голова Чернівецької обласної організації: «У інвалідів по зору проблеми користування громадського транспорту і пересування. Добре, якби озвучувались маршрутки не лише в середині, а й ззовні. У Києві до прикладу є таке. Було б добре, якби і у нас це робилось».

Детальніше…Додати коментар (0)