Перший в Україні незрячий науковець, який став доктором наук (ВІДЕО)

1 29 6 5112495327 2. незрячий

Психолог із Запоріжжя втратив зір ще у дитячому віці, але це не завадило йому стати викладачем, громадським активістом, відомим науковцем, а ще по-справжньому закохатися і виховувати дитину.

Уперше в Україні незрячий науковець із Запоріжжя захистив дисертацію і став доктором психологічних наук. Десять років він працював над своєю дисертацією.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Львівщині поліцейські готові надавати первинну правову допомогу людям з особливими потребами

1 29 5 PM92image001 1 2. особливими потребами

22 грудня у конференц-залі Добровільного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія» відбувся круглий стіл на тему: «Забезпечення доступу людей з особливими потребами до безоплатної правової допомоги».

Детальніше…Додати коментар (0)

«Дивосвіт» – тісний

1 29 4 DSC00808- 1 2. дивосвіт, реабілітації, функціональними обмеженнями

Івано-Франківськ. Вони сприймають світ інакше, не поспішаючи, без фальшу та брехні. Дуже люблять життя навіть попри те, що воно їх обділило найважливішим – здоров’ям. Показують красу довколишнього світу тим, які наче й вміють бачити, та через поспіх не помічають її. Вони такі ж, як усі. Та водночас зовсім інші. Через фізичні та розумові відмінності люди з функціональними обмеженнями часто стають просто зайвими, непотрібними…

Детальніше…Додати коментар (0)

У Франківську новий тролейбус виявився недоступним для людей з інвалідністю (ВІДЕО)

1 29 2 5418912314 2. людей

Нові тролейбуси, які закупляє за бюджетні кошти івано-франківське КП “Електроавтотранс”, не всі є доступними для людей з особливими потребами. Такий висновок можна зробити після інциденту, який стався у п’ятницю, 25 грудня.

Детальніше…Додати коментар (0)

Лучани з особливими потребами просять створити зручності

1 29 1 1 2. особливими потребами

Створити зручності в пересуванні по місту для людей з обмеженими можливостями, а саме – пандуси, поручні, перила, спуски з бордюр, – з такою ініціативою виступила лучанка Сніжана Аврамук.

На сайті електронних петицій Луцької міської ради пані Сніжана розповіла, що вона є мамою дитини-інваліда (діагноз ДЦП).

Детальніше…Додати коментар (0)