ЗМІ показують людей з інвалідністю або як «нещасних», або як «героїв» – експертка

1 01 8 bc1 16296 1 2. ірина виртосу, інвалідністю

Журналістка Центру інформації про права людини та координаторка Журналістської мережі з прав людини Ірина Виртосу стверджує, що наразі в українських медіа групу людей з інвалідністю представляють або як нещасних і немічних, або героїзують – якщо йдеться про постраждалих в АТО військових.

Детальніше…Додати коментар (0)

“Переможці”: історія Євгена Кравітза, який намагався підкорити Еверест на протезі (ВІДЕО)

1 01 7 index 1 2. переможці

Чоловік в 11 років лишився однієї ноги через трагічний випадок.

Підніматися на протезах на Еверест, перемагати на лижних змаганнях і, врешті, зайнятися плаванням. Це все про українського параолімпійського спортсмена Євгена Кравітза.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Одесі поліцейські викрили лже-інваліда, який ошукав державу більше ніж на 100 тисяч гривень

1 01 6 1400503142 0536. медико-соціальної експертної комісії, інвалідності

64-річний громадянин надав спеціалістам Управління Пенсійного Фонду України одного з районів Одеси підроблений документ про нібито встановлення йому другої групи інвалідності та впродовж одинадцяти років незаконно отримував із державного бюджету гроші.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Львівській області працівники УЗЕ затримали медика на хабарі (ФОТО)

1 01 5 PM208image001 1 2. затримали

Завідувач відділенням хірургії міської лікарні вимагав від громадянина 2,5 тисячі гривень хабара. Працівники Управління захисту економіки та слідства Національної поліції Львівщини затримали лікаря у службовому кабінеті.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Житомирщині судитимуть голову медичної комісії, який за продовження інвалідності першої групи вимагав та одержав хабар

1 18 legislation 1. інвалідності

Прокуратурою Житомирської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою, за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Детальніше…Додати коментар (0)

Інформація щодо надання надбавки на догляд за дітьми-інвалідами одиноким матерям

1 05 4 deti04 2. инвалидам

У грудні 2015 року (24.12.2015) Верховною Радою України було схвалено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (реєстраційний номер 3628), яким були внесені зміни до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» в частині призначенні державної допомог на дітей одиноким матерям, а саме передбачено призначення допомоги в залежності від середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Добропіллі відбудеться конкурс на участь у проекті «Пілотна програма захисту внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю»

1 01 2 02641957 2. інвалідністю

Дана пілотна ініціатива виконується громадською організацією «Фундація прав людини» та громадською організацією «Добропільський центр молоді «ДОБРО» місто Добропілля в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ”, що реалізується міжнародною організацією «Pact в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Детальніше…Додати коментар (0)

Для харків’ян-колясочників встановлюють пандуси в під’їздах

1 01 1 85142394572 1 2. пандуси

Відкидний пандусний з’їзд встановили 28 січня у під’їзді №4 в будинку по пр. Тракторобудівників, 94а.

У цьому будинку на другому поверсі живе дівчина-візочник, волонтер Ольга Кравцова.

Детальніше…Додати коментар (0)