“Переможці”. Українські поранені знялися у зворушливому фотопроекті (ФОТО)

1 08 8 8ad115e-300 1 2. переможці

У Національному музеї Тараса Шевченка презентували 18 дивовижних історій героїв.

Ідея фотовиставки показати, що люди з протезами – зокрема, бійці АТО та волонтери, які втратили кінцівки під час подій на Сході України – повноцінні члени суспільства, як і інші громадяни.

Детальніше…Додати коментар (0)

Предлагается освободить от налогов пенсии инвалидов-ликвидаторов аварии на ЧАЭС

1 08 7 chernobil13 2. пенсии

В парламенте зарегистрирован депутатский законопроект № 3845, которым предусматривается освободить от налогообложения пенсии инвалидов из числа участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС.

Детальніше…Додати коментар (0)

Ніг не чує, а дивовижно танцює

1 08 6 original-3997911467 2. наталія колесова

У рівнянки Наталії Колесової складна травма хребта, через яку вже майже двадцять років прикута до інвалідного візка. Проте продовжує жити повноцінним життям – має чоловіка й донечку, працює на чотирьох роботах і танцює. Вона є кількаразовою паралімпійською чемпіонкою України та світу з танців на візку.

Детальніше…Додати коментар (0)

Співчуття замінити розумінням, а жалість — допомогою чи підтримкою…

1 08 5 1330946453. помешкання

Нещодавно на одному з популярних інформаційно-аналітичних ресурсів Львова у розділі «Блоги» з’явилася історія молодого журналіста, що розповів про те, крізь які труднощі проходить незряча людина під час пошуку помешкання.

Детальніше…Додати коментар (0)

Говори со мной: в Украине действует уникальный стартап для обучения детей

1 08 4 Talk-with-Me 2. abc, talk with me!, аутизмом

Несколько лет назад Максим Роньшин и Дмитрий Моисеенко решили создать очень интересный стартап, цель которого – помочь детям учиться читать и разговаривать, а также уменьшить их зависимость от гаджетов. Технология позволяет изучать буквы и слова с помощью обычных кубиков, а смартфон использовать только для того, чтобы визуализировать картинку и озвучивать букву или слово.

Детальніше…Додати коментар (0)

Озвучка книг (ВІДЕО)

1 08 3 govopyat 2. незрячих

У Черкасах для незрячих озвучуватимуть книги. Всеукраїнський проект «Книга, що говорить» підтримала обласна бібліотека для дітей. Інформація миттю розійшлася соціальними мережами. На заклик працівників закладу озвучити і записати дитячі твори вже відгукнулося чимало охочих.

Детальніше…Додати коментар (0)

Програма для ВПО з інвалідністю – Харків

1 08 2 Disability-Meeting-2. інвалідністю

Проект «Пілотна програма захисту внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю – Харків», що виконується організацією «Фонд прав людини» та ХМГО “Союз Чорнобиль” в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ”, який реалізується міжнародною програмою “Pact в Україні” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – оголошує ПОШУК креативних, активних, цілеспрямованих людей, які хочуть і можуть змінити…

Детальніше…Додати коментар (0)

Безробітні допомагатимуть незрячим

1 08 1 file1416053 3cfb3ee5 1. безробітних

Луцьк. Громадські роботи є видом суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах.

Детальніше…Додати коментар (0)