Особам з інвалідністю – особлива турбота і увага

1 01 1 index 2. обмеженою працездатністю, інваліди

З початку року на обліку в Першотравневому районному центрі зайнятості перебувало 25 осіб з інвалідністю. 5 осіб з обмеженою працездатністю були працевлаштовані до СТОВ «Агрофірми Надія», ПП «Джеломанов К.М.», агроцеху № 10, Управління праці та соціального захисту населення, ФОП Глушич В.В. 2 безробітні брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру, 1 – проходив професійне навчання.

Детальніше…Додати коментар (0)

Міжнародні авторалі в Броварах

1 31 6 4291orig 1 2. інвалідів

20-22 травня 2016 року в м. Боярка та м. Бровари (Київської області) пройдуть VII Міжнародні авторалі серед осіб з інвалідністю.

Крім учасників зі всієї України були запрошені учасники з Німеччини, Польщі, Молдови, Придністров’я, Білорусі.

Детальніше…Додати коментар (0)

Депутатский корпус Мариуполя призывает всех поддержать инициативу общественников по созданию центра для детей, живущих с аутизмом

1 31 4 IMG 20160429 135758 1 2. аутизма, реабилитационного центра

2 апреля – Всемирный день распространения информации о проблемах аутизма. Этой теме был посвящен брифинг, который прошел 29 марта в библиотеке им. Короленко.

Цель этой благотворительной акции – привлечь внимание горожан к проблеме аутизма, проинформировать родителей детей с аутичным спектром расстройств, что они не одни…

Детальніше…Додати коментар (0)

Запоріжцям з обмеженими можливостями допомагають інноваційними методиками

1 31 3 foto 1 2. організації

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан та представники громадськості відвідали обласну громадську організацію “Людям потрібні люди”.

Детальніше…Додати коментар (0)

Як людині на візку пересуватися дорогами Рівного? (ВІДЕО)

1 31 2 image 111 2. візку

Проїжджа частина – ділянка небезпечна для пішохода. А якщо це людина у візку, рух удвічі ускладнений. На собі це вже 25 років відчуває подружжя з Рівного. Адже долають шлях до найближчого ринку під гучні сигнали авто. Кажуть, ризикують лише з однієї причини – проїхати людині з особливими потребами на візку підземним переходом просто неможливо.

Детальніше…Додати коментар (0)