1 01 social taxi service. візках

У Хмельницькому для людей на візках запрацює соціальне таксі

У Хмельницькому незабаром з’явиться соціальне таксі. Перевізника обиратимуть на відкритому конкурсі після того, як депутати проголосують за відповідний проект рішення на сесії міської ради. Таксі фінансуватиметься за кошти міського бюджету.

1 16 8 135487 1 2. инвалидностью

Трудоустройство людей с инвалидностью по-шведски: как человек в инвалидном кресле попал на работу в полицию

Одним из приоритетных направлений работы с людьми, имеющими инвалидность, в Швеции является их социализация, то есть создание ряда необходимых условий для полноценного участия в жизни общества, в том числе – трудоустройства.

1 16 7 6 7 2. функциональными нарушениями

Дизайн один для всех: как шведские отельеры создают универсальные номера для людей с инвалидностью и без нее (ФОТО)

Важнейшей сферой обеспечения прав людей с особыми потребностями является гостинично-отельный бизнес. Именно в данном направлении на сегодняшний день наблюдается немалое число «пробелов», что не позволяет сделать отели доступными для людей с различными функциональными нарушениями.

1 16 6 5 5 2. инвалидностью

Город для всех: как в Стокгольме оборудуют дороги и улицы для нужд людей с инвалидностью (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Одним из приоритетных направлений работы правительства Швеции является обеспечение прав инвалидов, а также максимальная социализация людей с особыми потребностями, то есть вовлечение их в жизнь общества и создание всех необходимых условий для жизнедеятельности на равных.

1 16 5 i-pochynayetsya-podorozh 2. кирило аксельрод, глухих, глухонімих

«Фізична вада – це не прокляття, а часто – дар Божий», – сліпоглухий священик о. Кирило Аксельрод

Єврей за походженням, єдиний у світі сліпоглухий священик о. Кирило Аксельрод зустрівся в Українському католицькому університеті зі студентами і презентував свою книгу «І починається подорож».

1 16 4 697645 1 1 2. особливими потребами

Марина Порошенко відкриє у школах інклюзивні класи для дітей-інвалідів

У 25 школах Вінниччини відкриють інклюзивні класи. У них навчатимуться діти з особливими потребами разом з своїми ровесниками. Дружина президента Марина Порошенко сподівається, такі класи відкриють вже у новому навчальному році.

1 27 7 30 2. інвалідністю, інвалідів

Національна Асамблея інвалідів України оголошує про початок конкурсу на отримання міні-грантів для відкриття власної справи

Конкурс проводиться в рамках Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної / фізичної реабілітації» на підтримку зайнятості та працевлаштування, розширення економічних можливостей осіб з інвалідністю, зокрема внутрішньо переміщених осіб, які постраждали в наслідок конфлікту на Сході України та членів їх сімей як на відкритому ринку праці так і шляхом відкриття…

1 16 2 1463062034-1873 1 2. паралімпійського, інвалідністю, інвалідів

Валерій Сушкевич, президент Національного комітету спорту інвалідів України: «Для нашого центру ми придумали унікальну адресу – Вулиця рівних прав і можливостей»

У травні Укрінформ розпочинає цикл заходів, присвячених “людям необмежених можливостей” – тим, хто попри травми та вади здоров’я зумів досягти визначних успіхів у спорті, науці, мистецтві тощо. Першим із таких заходів стане фотовиставка, присвячена спортсменам-паралімпійцям.

Перейти до вмісту