«Гармонія» презентувала на Вінниччині унікальний проект «Шалений мандрівник»

1 16 1 0 2. шалений мандрівник, обмеженими можливостями

Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» презентувала новий проект «Шалений мандрівник», аналогів якому в нашому регіоні немає.

Проект реалізовується за підтримки обласної державної адміністрації, обласної Ради та міжнародного благодійного фонду «Без кордонів».

Детальніше…Додати коментар (0)

Українська делегація бере участь у дев’ятій сесії Конференції держав – сторін Конвенції ООН про права інвалідів

1 15 7 d5e81e73dbaee0b2 2. реабілітації, інвалідністю, інвалідів

З 13 до 17 червня 2016 року у м. Нью-Йорку перебуває українська делегація на чолі із заступником Міністра соціальної політики – керівником апарату Віктором Іванкевичем, яка бере участь у дев’ятій сесії Конференції держав – сторін Конвенції ООН про права інвалідів. У заході також бере участь Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич.

Детальніше…Додати коментар (0)

Лист матері до лікаря, який радив їй зробити аборт

1 15 6 d622346271 2. синдромом дауна

Один із телеканалів нагадав історію про матір та її 15‑місячну донечку, яка страждає на синдром Дауна. Лікар рекомендував їй «перервати вагітність». Коли мама не погодилася, він і далі чинив на неї тиск, аби вона зробила аборт. Тепер вона написала до нього листа, щоб розповісти йому про свою доньку, якій він не хотів дозволити жити.

Детальніше…Додати коментар (0)

Незламні духом (ВІДЕО)

1 15 5 23589142 2. протеза

Ще один чоловік, який позбувся кінцівки, не полишив улюбленої справи. Віднині француз Шейтан Тене робить тату за допомогою спеціального протеза. Він перший у світі створений саме для татуювання. Його склав приятель майстра зі старої друкарської машинки, манометра та кількох металевих трубок. За допомогою нового знаряддя француз легко проводить найтонші лінії. Хоча й визнає, самотужки йому ще важко заправляти протез чорнилами.

Детальніше…Додати коментар (0)

Особам, які супроводжують осіб з інвалідністю у відрядження, компенсують витрати

1 15 4 124146 2. відрядження

Уряд дозволив підприємствам, установам та організаціям, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів, відшкодовувати витрати на відрядження супроводжуючої особи направлених у відрядження працівників, які мають I групу інвалідності внаслідок порушення опорно-рухового апарату та зору.

Детальніше…Додати коментар (0)

ГО “Івано-Франківська громадська обласна рада” відновила щотижневі сеанси іпотерапії для дітей, хворих на ДЦП

1 15 3 zN6N8USGt s 2. дцп

9 червня вперше цьогоріч у кінно-спортивному клубі “Wesendorf” (с. Павлівка) для дітей, з Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру, хворих на ДЦП, знову влаштували кінні прогулянки.

Детальніше…Додати коментар (0)

Талановиті та особливі — фотопроект «Сонячні діти» дістався Харкова

1 14 1 df3ad1b24179. сонячні діти, синдромом дауна

«Сонячні діти» — виставка під такою назвою відкрилась у Харкові. На світлинах, зроблених херсонським фотохудожником Олександром Андрющенком, — дівчата та хлопців із синдромом Дауна.

Детальніше…Додати коментар (0)