Збірна України серед людей з інвалідністю по слуху U-21 вирушає на чемпіонат Європи у Польщу

1 04 1 1 2. футболу

З 5 по 13 серпня 2016 року у місті Вроцлав (Польща) пройде молодіжний чемпіонат Європи з футболу серед людей з інвалідністю по слуху U-21.

Завдяки підтримці Федерації футболу України та Асоціації футболу інвалідів України у даному турнірі бере участь і молодіжна збірна команда України з футболу серед спортсменів з вадами слуху.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Харкові відбулися змагання з кроссфіту між ветеранами АТО «Ігри Героїв» (ВІДЕО)

1 03 6 e586dd0821e5f74146b8b2edb78e2c9f48312012 1 2. кроссфиту

Харків став другим містом, у якому відбулися «Ігри героїв» — змагання з кроссфіту серед колишніх бійців АТО, що втратили кінцівки у бойових діях. На відміну від першої зустрічі в Києві, де змагалися лише кияни, до Харкова з’їхалися спортсмени з усієї України.

Детальніше…Додати коментар (0)

Підкорили собі небо (ВІДЕО)

1 03 5 image 612 2. небо

Війна їх не пошкодувала. Та попри складні поранення, вони наважилися скорити небо. На Дніпропетровщині колишні бійці АТО стрибали з парашутом. На заваді не стали ні тяжкі контузії, ні відсутність кінцівок. І вони таки довели, що життя триває за будь-яких обставин.

Детальніше…Додати коментар (0)

Досягнуто домовленостей щодо налагодження співробітництва між закладами з реабілітації дітей з особливими потребами Чернівецької області та округу Швабія

1 03 4 img 5525 1 2. реабілітації

1 серпня Чернівецьку область відвідала делегація на чолі з Президентом Ради депутатів округу Швабія (ФРН) Юргеном Райхертом та виконавчим директором «БуковинаІнститут» Отто Галабріним. Спільно з головою обласної державної адміністрації Олександром Фищуком, головою обласної ради Іваном Мунтяном, керівниками Департаментів охорони здоров’я та соціального захисту населення облдержадміністрації Оксаною Андрієць…

Детальніше…Додати коментар (0)

В Кривом Роге планируют запустить новый реабилитационный центр для особенных детей

1 03 2 Штепа 2. аутизмом, особенных детей

Людмила Штепа, логопед 2-й детской больницы Кривого Рога, защищает проект «Медицинско-восстановительного реабилитационного центра для особенных детей», который поможет ребятам с аутизмом легче и эффективнее получать медицинские и реабилитационные услуги. Более детально – в разговоре с автором проекта.

Детальніше…Додати коментар (0)