Спортсмени-інваліди показали свою силу і волю до повноцінного життя

1 05 1 2595423 2. інвалідів

У Запорізькій області завершився спортивний фестиваль для підопічних комунальних установ соціальної сфери “Разом ми сильніші, здоровіші і міцніші”, організований Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з регіональним центром фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”.

Детальніше…Додати коментар (0)

Соціальні гарантії людей з інвалідністю обговорили на Буковині

1 04 6 PM755image002 2. інвалідністю

Пенсійники Буковини спільно з представниками громадських організацій інвалідів під час «круглого столу» обговорили питання щодо забезпечення соціальних гарантій та створення належних умов для безперешкодного доступу людей з інвалідністю до приміщень органів Фонду.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Кривом Роге люди с особыми потребностями вынуждены быть «покорителями бордюрных вершин»

1 04 4 1 250885 b8749698b443 2. особыми потребностями

31 июля в Кривом Роге проходила акция «Покорители бордюрных вершин».

Главной целью мероприятия одна из организаторов Дарья Рудая называет привлечение внимания городских властей к проблеме отсутствия в городе пандусов.

Детальніше…Додати коментар (0)

Клуб «Шаленого мандрівника» розпочав свою роботу

1 04 3 0 1 2. шалений мандрівник, доступності, обмеженими можливостями

Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» у рамках свого проекту «Шалений мандрівник», розпочала екскурсійні подорожі історико-культурними місцями Поділля.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Для студентов – практика, а для семей особенных детей – дополнительная поддержка»

1 04 2 Мамай1 1 2. детей

При Запорожском национальном университете уже больше десяти лет функционирует учебная лаборатория, которая очень полезна как для студентов, так и для родителей, ищущих поддержку и сервисы для своих детей с особыми потребностями. Наталия Александровна Мамай, заведующая учебной лабораторией социальной педагогики и психологии Запорожского национального университета, рассказывает о том, чем занимаются в этой…

Детальніше…Додати коментар (0)