Ірина Твердохліб: «Невже для того, щоб наші архітектори, забудовники та можновладці всіх рівнів зрозуміли потреби людей з інвалідністю, їх потрібно всадовити в інвалідні коляски?»

1 30 1 2016 - 1606 1 2. ірина твердохліб, доступності, інвалідністю, інвалідів

У червні цього року полтавка Ірина Твердохліб змогла побувати в далекому зарубіжжі — країні свободи США. Ірина в результаті травми хребта багато років змушена пересуватися в інвалідній колясці, тому добре знає, наскільки в Україні обмежений світ для людей з інвалідністю. Навіть для неї — соціально активної жінки.

Детальніше…Додати коментар (0)

Українські міста непристосовані для життя незрячих людей, – активіст (ВІДЕО)

1 29 7 image 674 2. вадами зору, незрячих

Вулиці українських міст залишаються непристосованими для людей з вадами зору, відтак становлять для них смертельну небезпеку. Оскільки держава не переймається проблемами незрячих, люди з особливими потребами змушені допомагати один одному самотужки.

Детальніше…Додати коментар (0)

У центрі Києва відбулась акція на підтримку незрячих людей України (ВІДЕО)

1 29 6 70ef6ed236d026ed2f248eb943059845cfc829f2 2. незрячих

У центрі столиці, поряд із Майданом Незалежності пройшла акція під гаслом “Не закривайте очі на проблеми незрячих”.

За словами активістів, мета акції – привернути увагу громадськості до проблем, з якими кожного дня стикаються люди з вадами зору: погано розвиненої інфраструктури, низьким соціальним виплатам, вимушеної соціальної ізоляції.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Каменском родители детей-инвалидов объединились

1 29 5 sobranie deti-invalidy biblioteka 0 2. инвалидов

В Каменском зарегистрирована общественная организация «Крок у майбутнє 2016», которая будет оказывать правовую, социальную и материальную помощь семьям с инвалидами. В составе организации объединились родители детей-инвалидов, которые определенное время неформально собирались в Центральной городской библиотеке. На этих встречах родители обсуждали проблемы, с которыми они сталкиваются, делились опытом…

Детальніше…Додати коментар (0)

Шановні мешканці Миколаївщини!

1 29 4 64704 1 2. інвалідів

За ініціативи голови Миколаївської філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО» Іллі Шполянського спільно з обласною службою зайнятості та за підтримки Миколаївської облдержадміністрації на Миколаївщині розпочинається другий етап соціального «Бізнес-інкубатор для інвалідів та ветеранів АТО» – «Бізнес-інкубатор 2.0» «Друге дихання» для учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та людей з інвалідністю.

Детальніше…Додати коментар (0)

Прес-тур “Луганська обласна служба зайнятості – людині з інвалідністю. Гідна зайнятість на посильній і цікавій роботі”

1 27 1 173994 2. інвалідністю, інвалідів

22 серпня Луганська обласна служба зайнятості організувала прес-тур до Лисичанського міського центру зайнятості. Назва прес-туру «Людині з інвалідністю – гідну зайнятість на посильній і цікавій роботі». В рамках прес-туру пройшов «Ярмарок вакансій», Соціальний діалог «Проінформований – значить озброєний та захищений» та Круглий стіл «Проблеми пристосування осіб з інвалідністю до сучасних умов життєдіяльності та шляхи…

Детальніше…Додати коментар (0)

Особам з інвалідністю – належний соціальний захист

1 29 2 66893 2. інвалідністю

Львівська область. Фахівці служби зайнятості, надаючи безробітним низку соціальних послуг, докладають чималих зусиль для забезпечення гарантій зайнятості та соціального захисту краян з інвалідністю. Особливий акцент робиться на підвищенні якості наданих їм послуг. З цією метою провадяться круглі столи, під час яких спільно з представниками влади, громадських організацій інвалідів, а також працедавцями обговорюється проблематика…

Детальніше…Додати коментар (0)