Чернігів – фінішна точка марафону інвалідів-візочників (ВІДЕО)

1 27 4 57e8e27b24c61 2. інвалідів-візочників

25 вересня у Конотопі Сумської області стартував 3-й супермарафон інвалідів-візочників. Його учасники – спортсмени з Шостки, Слов’янська, Кременчука, Ізюма та Конотопа.

Маршрут учасників: Конотоп—Батурин—Бахмач—Чернігів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Как мариупольцы отстаивают права людей с инвалидностью

1 27 1 173994 2. инвалидностью

Дискуссию о доступности общественного пространства и преодолении психологических барьеров не так давно организовала платформа «ТЮ!» Был показан короткий документальный фильм об акции «Барьер: Право на город», проведенной активистами в августе: люди в инвалидных колясках перегородили вход в подземный переход в час пик.

Детальніше…Додати коментар (0)

Уперед в минуле, або Як бібліотеку для незрячих переформатувати в сучасний простір

1 26 7 брайля 1 2. незрячих, шрифтом брайля

Київ. У цю бібліотеку ми з подругою завітали випадково. Вона нагадує бібліотеку… років двадцять тому, коли я сама школяркою охоче брала “Вершника без голови” Майн Ріда чи “Божественну комедію” Данте Аліг’єрі. Ті самі столи, потертий червоний килим на підлозі посеред коридору, тиша і виставка виробів учнів (що ми називали простим словом – “подєлки”).

Детальніше…Додати коментар (0)

Закарпатські організації інвалідів відзначили ювілей (ВІДЕО)

1 26 6 8995552 2. інвалідів

«Союз організацій інвалідів України» та Ужгородське товариство інвалідів праці та дитинства «Оптиміст» відзначають 25-ти річчя. Обидві організації були засновані ще до того часу, як в Україні прийняли закон про соціальну захищеність інвалідів. Активісти почали свою роботу в центрах реабілітації «Дорога життя» та «Вибір».

Детальніше…Додати коментар (0)

Сообщить об учреждениях Краматорска, не оборудованных пандусами, можно на карте доступности

1 26 5 459521 2. инвалидов

Доступность в украинских городах – одна из самых основных проблем для людей с инвалидностью. И если здоровый человек может подняться по лестнице практически куда угодно, то человеку на костылях данный отрезок пути дастся с трудом, а инвалиду на коляске и вовсе во многие учреждения путь закрыт навеки. Высокие ступени и отсутствие пандусов мешают инвалидам свободно перемещаться по городу, делать покупки или получать…

Детальніше…Додати коментар (0)

Почути інших в Харкові тепер буде простіше (ВІДЕО)

1 26 4 thumb-article-efea 2. людям

“Почуй мене” під такою назвою 22 вересня у Харкові презентували новий соціальний проект, що перед усім в подальшому допомагатиме і чиновникам і пересічним людям навчитися мові жестів з тим, щоб краще розуміти тих, хто не чує і не може розмовляти.

Детальніше…Додати коментар (0)

На “Майстерні міста” люди з інвалідністю розповіли, як їм живеться в Полтаві

1 26 3 IMG 9758-e1474644458348 1 2. людей

23 вересня в павільйоні “Твого простору” в рамках фестивалю “Майстерня міста” представники різних організацій людей з фізичними вадами ініціювали діалог із владою та громадськістю. Провідна тема – відповідність Полтави особливим потребам мешканців.

Детальніше…Додати коментар (0)

Як живеться на Закарпатті людям з особливими потребами

1 26 2 P5282977 2. людей

Хоча в місті над Тисою пандусами оснащено аптеки та деякі магазини, але казати, що життя фізично обмежених краян є райдужним, не можна.

І це стосується навіть не соціальних виплат, – хоча грошей на придбання медикаментів інвалідам, звісно ж, не вистачає, – а інших життєвих аспектів. Тож наразі мова піде про дорожні перепони.

Детальніше…Додати коментар (0)