Схвалено проект постанови щодо вдосконалення порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю

1 23 6 1259852835136180b 2. реабілітації, інвалідів

28 вересня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулося засідання урядового комітету з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку.

Детальніше…Додати коментар (0)

У житті вкрай мало неможливого: Анна Харченко їде вчитися у США в інвалідному візку

1 30 5 103126 2. анна харченко, інвалідному візку

Більше 10 років тому журналістська робота звела мене з черкащанкою Анною Харченко. Тоді юна дівчина, котра займалася кінним спортом, одержала важку травму й опинилася в інвалідному візку. І хоч як важко було їй на душі, вона не виглядала розгубленою і будувала плани на майбутнє. Тепер можна сказати: їй усе вдалося. І нинішнє життя Анни може стати прикладом того, як не треба занепадати духом. Ні за яких обставин.

Детальніше…Додати коментар (1)

Волинь перша запустить приміський автобус для інвалідів-візочників

1 30 4 original-p1160231 2. пандусом

На Волині їздитиме приміський автобус, забезпечений пандусом для інвалідів-візочників. 28 вересня його продемонстрував підприємець під час огляду транспортних засобів перевізників-претендентів у Луцьку.

Детальніше…Додати коментар (0)

Ярмарок вакансій для інвалідів – дієва допомога інтеграції в трудовий соціум

1 30 2 PM848image002 1 2. зайнятості

27 вересня Київський обласний центр зайнятості спільно з Бориспільським міськрайонним центром зайнятості та Державним підприємством «Міжнародний аеропорт Бориспіль» провів Ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями Київщини.

Детальніше…Додати коментар (0)