Особи з інвалідністю додатково отримають 82 млн гривень на засоби реабілітації в 2019 році

Особи з інвалідністю додатково отримають 82 млн гривень на засоби реабілітації в 2019 році. юлія соколовська, засоби реабілітації, послуга, підприємство, інвалідність, wheel, sky, bicycle wheel, bicycle, land vehicle, tire, vehicle, outdoor, bike, sports equipment. A close up of a bicycle

Особи з інвалідністю додатково отримають 82 млн гривень на засоби реабілітації в 2019 році.

Про це заявила Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook.

Детальніше…Додати коментар (0)

Питання – відповідь: Чи може особа з інвалідністю працювати на декількох підприємствах одночасно за основним місцем роботи?

Питання – відповідь: Чи може особа з інвалідністю працювати на декількох підприємствах одночасно за основним місцем роботи?. працівник, підприємство, сумісництво, трудовий договір, інвалідність

До Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області звернувся громадянин з питанням чи може особа з інвалідністю працювати на декількох підприємствах одночасно за основним місцем роботи?

Детальніше…Додати коментар (0)

Социальное такси

Социальное такси. славутич, центр благодар, инвалидность, подъёмник, социальное такси

Решение социальных вопросов в Славутиче никогда не проходило мимо внимания органов местного самоуправления. Еще одним примером этого стало создание в городе службы «Социальное такси», которая работает на базе Центра реабилитации детей и молодежи с инвалидностью «БлагоДар». Рассказывает директор Центра Анна Лутченко:

Детальніше…Додати коментар (0)

Українці з пересадженими органами підкорять Говерлу

Українці з пересадженими органами підкорять Говерлу. говерла, донорство, проєкт, сходження, трансплантация

Група зі 100 людей, у складі якої будуть люди з пересадженими органами та їхні рідні, деякі з яких поділилися своєю ниркою чи частиною печінки заради порятунку близьких, 28 вересня піднімуться на найвищу гору України – Говерлу.

Детальніше…Додати коментар (0)

Патрульні Волині допомогли піднятися на гору чоловіку на інвалідному візку (ФОТО)

Патрульні Волині допомогли піднятися на гору чоловіку на інвалідному візку (ФОТО). on 3 wheels, пікуй, гора, поліцейський, інвалідний візок

21 вересня волинські поліцейські піднялись на гору Пікуй, що на Львівщині, висотою понад 1400 м. Але не просто піднялись самі, а ще й підняли туди чоловіка на інвалідному візку – батька однієї з інспекторок. Він не може ходити, але, звісно, побувати на вершині гори і побачити неймовірні краєвиди хотів, однак не було змоги.

Детальніше…Додати коментар (0)

Представники сумського спортивного клубу інвалідів «Фенікс» піднялися на найвищі вершини Словаччини та Польщі (ФОТО)

Представники сумського спортивного клубу інвалідів «Фенікс» піднялися на найвищі вершини Словаччини та Польщі (ФОТО). суми, гора, клуб фенікс, сходження, інвалідність

Члени спортивного клубу «Фенікс» повернулися з експедиції до Високих Татр. Там вони протягом кількох днів, попри всі свої негаразди зі здоров’ям та інвалідність, змогли здійснити сходження на кілька складних вершин.

Детальніше…Додати коментар (0)