Друга листівка у форматі легкого читання
Війна вимагає від нас нових знань, умінь та правил поведінки у найрізноманітніших ситуаціях.
Ця листівка у форматі легкого читання (ФЛЧ) розповість про безпечну поведінку:
Війна вимагає від нас нових знань, умінь та правил поведінки у найрізноманітніших ситуаціях.
Ця листівка у форматі легкого читання (ФЛЧ) розповість про безпечну поведінку:
Військові Данило і Владислав втратили кінцівки у боях і тепер заново вчаться ходити, тільки тепер на протезах. Їх їм встановили безкоштовно у США.
Як їх зустрічали в Штатах та як проходить реабілітація — у відео.
Під час ракетної атаки в Харкові під завалами опинилися люди з порушеннями слуху, які могли не чути повітряної тривоги. Як таким людям повідомляти про небезпеку, а незрячим ― знайти шлях до укриття? Як працює під час війни цивільний захист людей з фізичними вадами? В ефірі Українського радіо ці питання прокоментували Тетяна Кривко, перша…
Директор Дніпропетровського протезно-ортопедичного заводу Олексій Штанько сказав, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну у їхньому закладі подвоїлася кількість пацієнтів з ампутованими кінцівками: раніше вони приймали 70-80 постраждалих на місяць, а зараз близько 200-250. Завод наразі допомагає військовим та скаліченим війною…
Через повномасштабну війну Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство призупинило співпрацю з Харковом. Через це комплектуючі замовляють за кордоном. Затримка постачання деталей для протезів наразі може бути й до 10 днів, що ускладнює роботу підприємства.
18 переселенців із Донеччини евакуювали до Плисківського психоневрологічного інтернату, що на Вінниччині. Про це Суспільному розповів директор обласного пансіонату Сергій Якубовський.
У своєму щоденному зверненні голова Слов’янської військової адміністрації Вадим Лях розповів про ситуацію з евакуацією у громаді.
За його словами, серед людей, які залишились у громаді, більше 2 тисяч – маломобільні громадяни.
Прибулі – діти з інвалідністю, одна з яких пересувається на інвалідному візку. Їх евакуювали з Запорізького дитячого будинку-інтернату.
На Львівщині дітей розселять в дитячі будинки: 10 дівчаток приймуть в Буківському дитячому будинку-інтернаті, 12 хлопчиків…
Бахмутянка Надія Альперович навідріз відмовлялась від евакуації. Жінка, яка має інвалідність, вважала, що із п’ятьма домашніми тваринами виїхати та знайти безкоштовний прихисток неможливо. Нині Надія з тваринами живе на Рівненщині. Виїхати з-під обстрілів допомогли волонтери фонду Help For Ukrainians, родина з села Велике Вербче дала безкоштовно дім.
Розгубленість, страх за себе та своїх близьких, відчай, гнів, злість – ці та інші емоції відчули на собі мільйони українців (-ок) з початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України.