МА «Львів» ім. Данила Галицького працює над створенням оптимальних умов обслуговування пасажирів з особливими потребами

1 28 63595618. обмеженими фізичними можливостями, інвалідів

Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького – аеропорт для всіх категорій населення, в тому числі і для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями. Саме тому, упродовж з 20 по 21 травня 2013 року, всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» спільно з Міжнародним Аеропортом «Львів» ім. Данила Галицького провели навчально-практичний семінар «Сфера обслуговування для всіх».

Захід було організовано з метою надання працівникам Служби обслуговування пасажирських перевезень Аеропорту необхідних теоретичних та практичних знань обслуговування пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.

Протягом семінару працівники Аеропорту набули навичок етики спілкування з людьми з інвалідністю, практичних знань надання кваліфікованої допомоги та супроводу пасажирів з особливими потребами та методів фізичного переміщення людей у візку та поза візком.

Доповідачі: Азін Володимир Олександрович – провідний спеціаліст Національної асамблеї інвалідів України та Пономаренко Юрій Анатолійович – фахівець з фізичної реабілітації ГО «Стимул».

Національна Асамблея інвалідів України (НАІУ) — всеукраїнське громадське добровільне неприбуткове об’єднання всеукраїнських, місцевих та обласних громадських організацій, що об’єднують інвалідів. Метою діяльності НАІУ є об’єднання громадських організацій, членами яких є інваліди, узгодження дій та консолідація їх зусиль, спрямованих на поліпшення становища інвалідів в Україні, сприяння захисту конституційних прав інвалідів, підвищенню їх ролі і соціального статусу у суспільстві та захист спільних інтересів своїх членів.

МА «Львів» ім. Данила Галицького пропонує пасажирам з обмеженими фізичними можливостями персональну допомогу при проходженні в терміналі, посадці та висадці з повітряного судна. Пасажир може отримати всю необхідну допомогу в Аеропорту безпосередньо біля стійки реєстрації, звернувшись на інформаційний пункт чи заздалегідь повідомивши Аеропорт про дату своєї подорожі.

Інформація з офіційної сторінки МА «Львів» у facebook

Украинский Авиационный Портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*