Майже 60% об’єктів громадського та цивільного призначення доступні для маломобільних груп населення

1 26 2 cbc3a88962fc0f62256f46870207ed4a big. маломобільних

В Запорізькій обласній державній адміністрації під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури ОДА Олександра Билима відбулося засідання комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Наразі на території регіону 59,5 % усіх об’єктів громадського та цивільного призначення мають безперешкодний доступ, з них 44,7 % облаштовані пандусами і 14,8 % – поручнями та кнопками виклику.

Так, пандусами для інвалідних колясок обладнано 183 будинки органів державної влади та місцевого самоврядування, 265 закладів освіти, 300 закладів охорони здоров’я, 206 закладів культури, 61 будинок органів праці та соціального захисту населення та 24 будинки органів Пенсійного фонду України.

У ході засіданні члени комітету доступності розглянули питання про передбачення коштів у міському бюджеті на 2014 рік у м. Запоріжжя на розробку проекту та будівництво пандусів на зупинках міського транспорту, а також розробку проекту прискорення облаштування міського центрального пляжу засобами доступу для відвідування його маломобільними групами населення.

Розглянуто також пропозиції від Запорізької обласної організації Українського товариства сліпих щодо забезпечення умов для ремонту і встановлення звукових світлофорів та зменшення кількості холодильних установок на зупинках громадського транспорту в Бердянську (перехрестя вул. Праці та вул. Незалежності; перехрестя вул. Дюміна та вул. Праці; перехрестя вул. Незалежності та 12 грудня; перехрестя вул. Димитрова та вул. Орджонікідзе; перехрестя вул. Р.Люксембург та пр. Пролетарський; перехрестя вул. Мелітопольське шосе та вул. Ялтинська).

Крім того, учасники наради торкнулися проблемних питань та шляхів їх вирішення щодо створення безперешкодного доступу до будинків культури на території Запорізької області, що сприятиме відвідуванню їх маломобільними групами населення.

Управління у справах преси та інформації

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*