Хлопець на Тернопіллі за свою пенсію купив матеріали для пандуса в лікарню, бо влада його не чує (ВІДЕО)

1 23 3 pjDVJDittxs 2. пандуса

На Тернопільщині Іван Космина, який після важкої травми пересувається в інвалідному візку і має інвалідність, вже довгий час не може добитися від місцевої влади установки пандуса в лікарні смт. Гусятин.

За словами хлопця, він постійно чує відмови та відповіді, що немає грошей для цього. Івану набридло приниження і він за власні гроші купив необхідну кількість матеріалів для спорудження пандуса – по 10 мішків щебеню і піску і 3 мішки цементу.

На днях пандус все ж таки поставили. Також, як написав Іван у соцмережі ВКонтакте, до нього навідались представники влади, які поспілкувались із хлопцем про проблеми пересування людей з інвалідністю.

– Сьогодні 18.04.2014 мене навідали депутат районної ради Сороколіт Л.І., голова РДА Аніловський І.Й., та селищний голова Гусятина Савчук М.Д. Ми обговорили ряд важливих питань доступності та пересування людей з інвалідністю,людей похилого віку, з дитячими візочками та інших, які відносяться до маломобільної групи населення. Керівники пообіцяли в максимально короткі терміни владнати проблеми з доступом в усі заклади тротуари та прибрати інші бар’єри на шляху. Як буде виконуватись обіцянка ми побачимо згодом, – йдеться у повідомленні Івана.

  1 23 3 pjDVJDittxs 1

Газета «ДОБА»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*