Чи знаєте Ви про універсальний дизайн? (ВІДЕО)

1 25 6 875214. універсальний дизайн

Доктор Ольга Красюкова-Еннс розкаже усе про універсальний дизайн. Адже, вона є міжнародним консультантом з розробки інклюзивної політики та практики і вже понад 20 років займається впровадженням універсального дизайну.

Дивіться відео та дізнавайтесь більше про економічно ефективний підхід, який спрямований на те, щоб проектування та компоненти середовища, виробів, комунікацій, інформаційних технологій чи послуг були однаково доступні та зрозумілі всім і відповідали вимогам цього користування.


Семінар відбувся в рамках реалізації Спільної Програми ПРООН, ЮНІСЕФ, ВООЗ та МОП «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні»

Контакти

www.undp.org.ua

www.facebook.com/UNDPUkraine

Аліна Стеценко

Ресурсний центр ГУРТ

Одна репліка к “Чи знаєте Ви про універсальний дизайн? (ВІДЕО)”

  1. Галина Гаевская :

    Потрясающе полезный семинар, касающийся чиновников, общественных деятелей и лидеров инвалидного движения. Тема универсального дизайна, но на самом деле раскладывает по полочкам восприятие обществом людей с инвалидностью и их проблем, исходя из равенства прав, гарантированных каждому из нас.

    В какой-то момент было странным наблюдать молчаливую реакцию аудитории на вопрос модератора, известно ли им имя Стива Хокинга… Мне казалось, что имя английского ученого-физика известно каждому грамотному человеку, а не только инвалидам, восхищающимся его мужеством и степенью интеграции в общество.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*