Ліфт для дітей на візках уже запрацював у вінницькій школі №6

1 23 1 thumb image 2. дітей

  1 23 1 thumb image 1У вінницькій школі №6 відкрили і запустили спеціальний ліфт для людей з обмеженнями фізичними можливостями. Адже саме у цій школі навчається понад 20 дітей з інвалідністю. Відкриття приурочили Дню Святого Миколая.

Облаштування ліфта у школі № 6 стало можливим завдяки небайдужим вінничанам, які упродовж двох років жертвували по 1–2 гривні на соціальний проект «Школа доступна для всіх». В результаті, Благодійному фонду «Подільська громада», який виступає головним ініціатором спорудження ліфт для дітей з особливими потребами в школі № 6, вдалося назбирати 250 тисяч гривень.

– Дуже прикро, коли діти з обмеженими фізичними можливостями не можуть розвиватися і вчитися з іншими дітьми, тільки тому, що школи, побудовані ще за часів союзу, не прилаштовані для них. Тому і взявся благодійний фонд “Подільська громада”. І це не перша ініціатива фонду в цій сфері – надалі планується встановлення такого ж обладнання в інших школах, – зазначив голова правління фонду Віктор Бронюк.

Зібрані гроші витратили на ліфт і технічне обладнання. Ще майже 600 тисяч гривень виділили з міського бюджету – за них виготовили проектну документацію, облаштували інженерні споруди, збудували ліфтову шахту тощо.

Машинного відділення ліфт не має, він працює на електроніці і оснащений системою аварійного спуску, тобто в разі відключення електроенергії – спускається на перший поверх та відчиняє двері.

Під час урочистостей голова Благодійного фонду «Подільська громада» Віктор Бронюк та його виконавчий директор Андрій Дручинський відзначили сертифікатами-подяками головних меценатів. Серед них були і представники влади і бізнесу.

ВінницяОК +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*