Львівська залізниця запланувала покращити умови для доступу інвалідів до 18 вокзалів та станцій

1 10 5 714253891114 2. інвалідністю, інвалідів

  1 10 5 714253891114 1У наступному році залізничники Львівської магістралі продовжуватимуть працювати над створенням належних умов для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури. Згідно з галузевою та урядовою програмами, заходи планують втілити на території 18 вокзалів та станцій в усіх семи областях західної України.

Умови для комфортного користування туалетними кімнатами планують облаштувати на вокзалах станції Броди, Стрий, Мостиська-2, Дрогобич, Здолбунів, Мукачеве та Рогатин. Також у Стрию, Мостиськах-2, Дрогобичі, Хусті, Маневичах, Ківерцях та Ясині встановлять пандуси на пасажирських платформах та при вході в зали очікування.

На станціях Ковель, Здолбунів, Сарни та Мукачеве влаштують спеціальне ознакування (піктограми) з напрямками руху для маломобільних груп населення, а в Тернополі та Ковелі нанесуть контрастні позначення для людей з вадами зору.

В Івано-Франківську планують понизити бордюри пішохідного тротуару для безперешкодного потрапляння людей на візках до вокзалу, в Ужгороді та Чернівцях передбачать додаткові місця для паркування інвалідів поблизу вокзалів.

Додамо, Львівська залізниця постійно звертає увагу на покращення доступності об’єктів магістралі для людей із обмеженими можливостями. Також спільно із представниками громадських організацій періодично проводять навчання для працівників вокзалів та провідників, аби вони могли якомога ефективніше допомагати людям з інвалідністю.

Так, нещодавно представники Національної асамблеї інвалідів України спільно із лікарями-реабілітологами теоретично та на практиці розповіли залізничникам, як допомагати пасажирам із інвалідністю. Провідникам роз’яснили зручні схеми переміщення маломобільних громадян із інвалідного візка на салонне крісло-візок, а також розповіли, як безпечно і для інвалідів, і для самих провідників, транспортувати таких пасажирів до вагонів пасажирських потягів та всередині вагонів.

Львівська залізниця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*