НЕ доступність: кременчужанин проінспектував перукарні і салони краси на доступність для людей з інвалідністю (ВІДЕО)

1 22 3 015920554410 2. доступність

НЕ доступність: кременчужанин Костянтин Кууск проінспектував перукарні і салони краси на доступність для людей з інвалідністю.

– Ідея проінспектувати звичайні заклади, якими більшість людей користується без проблем, виникла, коли я вирішив поїхати підстригтися, – розповідає Костянтин.

Як розповів кременчужанин, він проінспектував 10 перукарень і салонів краси у нагірній та центральній частинах міста. Із 10 закладів заїхати на візочку не вдалося до жодного – пандуси або відсутні, або зовсім не пристосовані для людей з інвалідністю.

– Проблема нашого міста в тому, що таких не доступних закладів для людей з інвалідністю у нас в місті багато. Під час поїздки в пошуках доступної перукарні я зіткнувся з тим, що пандусів або немає, або вони перекриті (як це було у одному із закладів на Героїв Бресту) або пандус є, але поріжок на вході до закладу не дає можливості потрапити всередину, а працівники за станом здоров’я не можуть допомогти (як ще було у закладі на вулиці Леніна). Таке враження, що забудовники при створенні пандусу зовсім не беруть до уваги спеціальні вимоги і не консультуються з інвалідними організаціями з цього приводу – поділився враженнями Костянтин.

Хлопець планує і надалі інспектувати різноманітні заклади Кременчука на доступність та звертати увагу влади, підприємців та пересічних людей на цю проблему, щоб допомогти в її вирішенні. Адже люди з особливими потребами теж мають право на отримання послуг та товарів якими користуються усі люди.


Олена Маляренко

www.05366.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*