Кам’янець-Подільський незабаром стане комфортним і безбар’єрним містом для всіх

1 05 1 1 1615 2. петицію

Кам’янчани підтримали петицію, якою закликали владу створити умови для людей з обмеженими можливостями

  1 05 1 1   1615 1

Міський голова Кам’янця-Подільського подякував містянам, котрі підтримали електронну петицію щодо необхідності створення безперешкодного доступу для людей з обмеженими можливостями, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сторінку у ФБ Михайла Сімашкевича.

Це перша електронна петиція, яка набрала необхідну кількість підписів. Створити

“Комфортне та безбар’єрне місто для всіх категорій громадян” запропонувала владі Роксолана Семірякова. 252 людини підтримали її ідею за 23 дні до дедлайна.

Електронну петицію у культурній столиці Хмельниччини запровадили у червні 2014 року. На початку планували, що для того, аби депутати її розглянули, необхідно було зібрати за 100 днів 500 підписів, але згодом планку опустили до 250. Тепер вищезгадана петиція виноситься на розгляд найближчої сесії міської ради.

У тексті петиції йдеться про те, що туристичне і європейське місто має бути зручним та комфортним для пересування для всіх без винятку, включаючи людей з обмеженнями в пересуванні: “У даному разі йдеться про осіб з інвалідністю, а також громадян з т. зв. маломобільних груп — вагітних матерів, батьків з дітьми на візках і коляскою, більшість з пенсіонерів за віком, людей з тимчасовою інвалідністю. Крім того, 35% людей у віці 60–70 років мають ту чи іншу інвалідність внаслідок вікових змін, а після 80 років — кожна друга людина”, – йдеться у тексті петиції.

У зверненні кам’янчанка пропонує провести реконструкцію та обладнати відповідно до норм місця загального користування і житлові будинки та забезпечити наявність пандусів та з’їздів, запровадити жорсткі норми щодо нових об’єктів (житлові будинки, супермаркети, навчальні заклади, доступ до них та інше) та встановити контроль за їх дотриманням, залучити до розробки нових архітектурних споруд громадськість та архітекторів, які зможуть враховувати дотримання норм безбар’єрності.

Міський голова Михайло Сімашкевич говорить, що реєстр проблемних місць по місту в міськвиконкомі створять до кінця травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*