До літніх перевезень Укрзалізниця забезпечила 75 пасажирських поїздів салонними візками для людей з особливими потребами

1 26 5 000624 381618 2. особливими потребами, салонними візками

До сезону літніх відпусток Укрзалізниця подбала про комфортність подорожей людей із особливими потребами. З цією метою 75 пасажирських поїздів забезпечено салонними візками для зручного переміщення маломобільних осіб по вагону. Такими візками забезпечуватимуться також додаткові поїзди, які призначатимуться на літній період.

Щоб скористатися салонним візком, маломобільні пасажири або особи, які їх супроводжують, мають звернутися до провідника. Члени поїзної бригади допоможуть скористатися візком під час поїздки, а також при посадці та висадці з поїзда.

Загалом на українських залізницях нині експлуатується 138 візків для переміщення по вагону поїзда людей з особливими потребами. З переліком пасажирських поїздів, забезпечених салонними візками, можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що до послуг людей із особливими потребами на залізничному транспорті також спеціальні вагони, обладнані гідравлічними підіймачами для інвалідних візків, розширеними дверними проходами, тамбурами і спеціальними санвузлами. Такі спецвагони для подорожі пасажири можуть замовити по телефону на кожній регіональній філії.

Офіційний веб-сайт Укрзалізниці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*