На острові Хортиця побудують доріжки для інвалідів-візочників

1 22 1 foto 1 2. спеціальних доріжок

 1 22 1 foto 1

До Запорізької обласної державної адміністрації звернулася обласна благодійна організація «Планета милосердя» щодо сприяння в будівництві спеціальних доріжок. За словами голови організації Юлії Вовк, інваліди на візках потребують більше уваги, ніж інші категорії громадян. На жаль, зараз ця група інвалідності стає все більш чисельною, що пов’язано, насамперед, з військовими діями в зоні АТО.

У зв’язку з цим заступник голови облдержадміністрації (стажування) Володимир Тоцький провів нараду з питання будівництва спеціальних доріжок для інвалідів-візочників на території бази відпочинку «Січ», що розташована на острові Хортиця.

– Відкриття спеціальних доріжок ми планували ще минулого року. Вони повинні були з’єднувати асфальтне покриття біля під’їзду до бази, прямувати по піщаній береговій лінії та доходити до будинків відпочинку. Спочатку планувалося зробити їх за допомогою транспортної стрічки, але потім було вирішено в якості основного матеріалу використовувати тротуарну плитку. Проте дозволу на проведення необхідних робіт ми отримати не змогли. Тому просимо обласну владу посприяти у вирішенні цього питання, – звернулася Юлія Вовк.

Ознайомившись з суттю питання, Володимир Тоцький зазначив, що могли виникнути деякі непорозуміння.

– У подальшому необхідно виходити на прямий контакт з адміністрацією заповідника та надавати більш детальну інформацію зацікавленим сторонам. Ми, безперечно, підтримуємо ініціативу стосовно облаштування доріжок для людей з обмеженими фізичними можливостями. Обласна влада буде сприяти усуненню всіх перешкод для втілення цього проекту та відкриття доріжок, – запевнив посадовець.

Планується, що на острові Хортиця за кошти спонсорів буде створено дві доріжки шириною один метр і довжиною 35 та 140 метрів. Вимощені доріжки будуть тротуарною плиткою. Тоді інваліди-візочники зможуть без перешкод пересуватися береговою зоною, добиратися до річки Дніпро та заїжджати до будиночків на базі. Відкрити спеціальні доріжки планується цього літа.

 1 22 1 foto 2

 1 22 1 foto 3

 1 22 1 foto 4

Управління у справах преси та інформації

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*