Полтавці відчули на собі проблеми людей з особливими потребами (ВІДЕО)

1 27 5 1395 1 2. особливими потребами

У рамках фестивалю “Майстерня міста” в Полтаві відбулася презентація “Універсальний дизайн. Місто, зручне для всіх”. Полтавцям презентували технічні засоби, які могли б покращити якість життя людей з особливими потребами в місті.

Крім того, організатори заходу запропонували полтавцям відчути на собі проблеми людей з інвалідністю.

 1 27 5 1395 1

Волонтерам закривали очі та пропонували спуститися з конструкції, на якій розташований павільйон. Крім того, кожен охочий мав змогу сісти на візок та спробувати заїхати чи з’їхати з пандусу. В експерименті брали участь як волонтери, так і представники міської влади, зокрема заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ) Олексій Чепурко.

 1 27 5 1395-1 2

Даною акцією організатори хотіли, окрім іншого, запропонувати чиновникам своє бачення вирішення проблем доступності міста для людей з особливими потребами.

“Ми вивчали мову жестів, ми сідали на візки, ми пробували, що таке доступність/недоступність. Для нас було важливо, щоб саме люди, від яких безпосередньо залежить комфортне проживання в нашому місті, не лише були присутніми, але і пропустили це все крізь себе”, — прокоментувала захід регіональна представниця Національної Асамблеї інвалідів України Ірина Твердохліб.

Організаторами презентації стали Фонд розвитку громади “Ініціатива”, Полтавський обласний осередок ВГО “Генерація успішної дії”, Фізкультурно-спортивний клуб інвалідів “Віра”.

Людмила Гудзь, Костянтин Корягін

ГромадськеТБ.Полтава

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*