Архітектурна та інфраструктурна доступність у період відбудови

Архітектурна та інфраструктурна доступність у період відбудови. го доступно.юа, відбудова, кампанія відбудуймо країну доступною для кожного, онлайн-презентація, інвалідність

Архітектурна та інфраструктурна доступність у період відбудови. го доступно.юа, відбудова, кампанія відбудуймо країну доступною для кожного, онлайн-презентація, інвалідність

Київ. 6 березня о 13:30 у Пресцентрі ІА «Укрінформ» відбудеться онлайн-презентація кампанії «Відбудуймо країну доступною для кожного».

Організатор: Громадська організація «Доступно.UA»

Учасники: Дмитро Щебетюк – голова правління ГО «Доступно.ЮА»; Наталія Пархитько – заступниця керівника організації «Доступно.ЮА».

Модератор: Ізабелла Аронсон – PR-менеджерка linza agency.

Партнер кампанії «Відбудуймо країну доступною для кожного» – British Embassy Kyiv.

Теми до обговорення:

  • Деталі кампанії «Відбудуймо країну доступною для кожного»: вплив на відбудову та забудову українських міст.
  • Долучення до державних контролюючих органів у сфері будівництва.

Довідково. Доступно.UA — неурядова організація, заснована в Україні у 2015 році, що займається моніторингом доступності українських міст. Організація має на меті нормалізацію сприйняття людей з інвалідністю суспільством, просування тренду архітектурної доступності в Україні та мотивацію людей до активного життя.

British Embassy Kyiv — партнер проєкту. Офіційне дипломатичне представництво Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні, відповідає за розвиток та підтримання відносин між Британією та Україною.

Формат заходу – онлайн (Zoom).

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*