Аудит доступності до послуг Пенсійного фонду провели в Хмільницькому об’єднаному управлінні (ФОТО)

Аудит доступності до послуг Пенсійного фонду провели в Хмільницькому об’єднаному управлінні (ФОТО). пенсійний фонд, хмельниччина, аудит, доступність, інвалідність, person, indoor, clothing, floor, footwear, jacket, man, woman, luggage and bags, smile. A group of people standing in a room

Аудит доступності до послуг Пенсійного фонду провели в Хмільницькому об’єднаному управлінні. пенсійний фонд, хмельниччина, аудит, доступність, інвалідність

Одним із важливих напрямків роботи органів Пенсійного Фонду Вінниччини є обслуговування осіб з особливими потребами, забезпечення їм вільного доступу до інформації, реалізації їх прав як на загальне обслуговування, так і на окремі інформаційні послуги.

Так, 09.02.2018 року, заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Лариса Дика та представниця міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» Сюзанна Жуковська провели аудит доступності приміщення відділу обслуговування громадян Хмільницького об’єднаного управління Фонду області щодо створених належних умов для обслуговування маломобільних груп населення, враховуючи осіб з інвалідністю. Дане дослідження проводилось на основі практичного досвіду фахівців ГО «Гармонія».

Варто зазначити, що ремонтні роботи у приміщенні підвідомчого управління, де незабаром буде здійснюватись прийом жителів Хмільниччини, майже завершені.

В ході перевірки, Сюзанна Жуковська оглянула облаштування пандусу, зали обслуговування громадян, туалетної кімнати, наявність тактильних покажчиків та інформаційних матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля для людей з порушенням зору.

«Доступність послуг має бути орієнтована на будь-якого клієнта. Простір має бути доступним для кожної людини, в тому числі і для осіб з інвалідністю», — зазначає Лариса Дика.

Сьогодні органи Пенсійного фонду України взяли на себе зобов’язання щодо створення такого середовища, в якому особи з інвалідністю будуть користуватися всіма правами людини нарівні з іншими, де буде поважатися їх гідність та самобутність, де будуть створені всі умови, в яких кожна людина з її індивідуальними особливостями відчує себе частиною суспільства. Aби досягти рівних можливостей для всіх, передусім має бути відсутня дискримінація громадян з інвалідністю словами чи діями здорових людей.

Довідково, за даними головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області на обліку перебуває понад 102 тис. пенсіонерів, які є отримувачами пенсії по інвалідності.

Вінницька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*