Автопарк «соціального таксі» Полтавщини поповнився ще одним спецавтомобілем

Автопарк «соціального таксі» Полтавщини поповнився ще одним спецавтомобілем. шишаки, перевезення, соціальне таксі, спецавтомобіль, інвалідність

Автопарк «соціального таксі» Полтавщини поповнився ще одним спецавтомобілем. шишаки, перевезення, соціальне таксі, спецавтомобіль, інвалідність

Із метою створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями, інтеграції їх у суспільство, в Полтавській області територіальними центрами соціального обслуговування та центром надання соціальних послуг надається «соціальне таксі», яке користується значним попитом серед населення.

Перевезення громадян здійснюється спецавтомобілями обладнаними для перевезення осіб із інвалідністю на візках у 28 районах та містах області.

Напередодні Міжнародного дня громадян похилого віку, дня ветерана, Шишацькій селищній раді передано спецавтомобіль для перевезення осіб із обмеженими фізичними можливостями, який придбано за рахунок коштів державного бюджету.

Ключі від спецавтомобіля, обладнаного підйомником для надання послуги «соціальне таксі», голові Шишацької селищної ради Олександру Тутці, вручив директор Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Олександр Дяченко.

У поточному році, Міністерством соціальної політики України на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року №189 «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб із інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату», Білоцерківській ОТГ уже передано спецавтомобіль для перевезення осіб із обмеженими фізичними можливостями, який придбано за рахунок коштів державного бюджету.

Крім того, в рамках «Обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки», у 2018 році з обласного бюджету використано 2,5 мільйони гривень для придбання 5 мікроавтобусів, обладнаних підйомниками. Спецавтотранспорт придбано: Гадяцькому, Новосанжарському, Машівському, Чутівському районам та Пришибській ОТГ на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.

У 2019 році дію «Обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки» продовжено. В поточному році Шевченківському району Полтави та Глобинському районі виділено кошти на придбання спецавтотранспорту.

Поновлення автопарку сприяє покращенню якості надання автотранспортних послуг.

Департамент соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації

Полтавська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*