Банки зобов’язали облаштувати свої відділення для людей з інвалідністю

Банки зобов’язали облаштувати свої відділення для людей з інвалідністю. банк, вимога, відділення, доступність, інвалідність, screenshot, abstract. A screenshot of a cell phone

Банки зобов’язали облаштувати свої відділення для людей з інвалідністю. банк, вимога, відділення, доступність, інвалідність

Національний банк України зобов’язав всі банки поступово обладнати свої відділення для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Відповідні вимоги містяться в оновлених положеннях Нацбанку про ліцензування банків.

Зазначається, що протягом 2019 року банки мають обладнати щонайменше половину своїх відділень у Києві та містах з населенням понад 300 тисяч осіб інфраструктурою для пересування людей з інвалідністю, зокрема пандусами.

До кінця 2020 року всі банківські відділення у Києві та великих містах мають обладнати пандусами, а до кінця 2021 року всі банківські відділення в Україні мають облаштувати для потреб людей з інвалідністю.

У разі, якщо банк не виконає вимог Нацбанку щодо доступності відділень, йому можуть не продовжити термін дії банківської ліцензії та, відповідно, закрити.

Ярослав Вінокуров

Громадське Телебачення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*