Безбар’єрне середовище — пріоритет для міської влади у 2017 році

Безбар’єрне середовище — пріоритет для міської влади у 2017 році. краматорськ, безбар'єрне середовище, доступність, інвалід, інвалідність, ground, outdoor, wheel, person, tire, bicycle, bicycle wheel, land vehicle, bike, vehicle. A person standing next to a bicycle

Депутати Краматорської міської ради підтримали “Програму створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення у м. Краматорську на 2017 рік”. На ці заходи у міському бюджеті передбачено 2 млн. 14 тис. грн.

За ці кошти заплановано облаштування елементами доступності сходи будівлі виконкому, тут же на першому поверсі переобладнають туалет для інвалідів на візках. Пандусами та поручнями обладнають і сходи в адмінбудівлі на вул. Машинобудівників, 37.

Доступнішими стануть і приміщення амбулаторії №4 та КМУ “Міська лікарня №1”, що на вул. Олекси Тихого, 17. Тут у планах — облаштувати сходи поручнями та капітально відремонтувати туалети і зробити їх зручними для людей з інвалідністю.

У КМУ “Міська лікарня №2” у терапевтичному та урологічному відділеннях капітально відремонтують туалети з облаштуванням їх елементами доступності та придбають приставний пандус для входу до терапевтичного корпусу лікарні.

Низку заходів із забезпечення безперешкодного доступу інвалідів та маломобільних груп населення планується здійснити в КМУ “Міська лікарня №3”.

Адаптують для краматорчан із фізичними вадами і входи до міських шкіл та клубів (МПК “Будівельник”, “Надія”, “Зоря”), а також бібліотеку, що на вул. Надії Курченко.

Крім того, у відповідність до діючих норм доступності будуть приведені зупинки громадського транспорту.

Таким чином, реалізація програми безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення у Краматорську на 2017 рік дозволить створити умови для вільного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлової та соціальної сфери.

Прес-служба

Офіційний сайт Краматорської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*