Безбар’єрне середовище: в Одесі обговорили питання доступності для людей з інвалідністю (ФОТО)

Безбар’єрне середовище: в Одесі обговорили питання доступності для людей з інвалідністю (ФОТО). одеса, доручення, доступність, засідання, інвалідність

Безбар’єрне середовище: в Одесі обговорили питання доступності для людей з інвалідністю. одеса, доручення, доступність, засідання, інвалідність

20 лютого 2020 року в кінозалі Центру надання адміністративних послуг (вул. Косовська, 2Д) відбулося засідання Комітету забезпечення доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур міста Одеси.

Під час засідання пройшло обговорення питань поділу зупинок маршрутних таксі та тролейбусної зупинки в районі залізничного вокзалу в напрямку проспекту Шевченка та вулиці Середньофонтанської. Для уточнення подальшого плану дій буде організований комісійний виїзд на місце.

Крім того, учасниками зустрічі були розглянуті питання щодо облаштування паркомісць для осіб з інвалідністю в будівлі Головного управління патрульної поліції в Одеській області за адресою: вул. Академіка Корольова, 5.

Також під час засідання представники управління капітального будівництва Одеської міськради доповіли про створення умов доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при проведенні капітального ремонту і реконструкції в Одеських загальноосвітніх школах № № 26, 60, 130.

Громадські організації, які займаються питаннями осіб з інвалідністю, представили на засіданні комітету звіт про створення умов доступності у відділенні філії ВАТ «Ощадбанк» за адресою: вул. Академіка Корольова, 76/1.

За результатами засідання голова Комітету, заступник Одеського міського голови Петро Рябоконь дав доручення профільним підрозділам муніципалітету щодо подальшої реалізації заходів, спрямованих на створення доступного безбар’єрного середовища в Одесі.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*