Цьогоріч послугою соціальне таксі скористалися вже понад 600 мешканців Дніпропетровщини

Цьогоріч послугою соціальне таксі скористалися вже понад 600 мешканців Дніпропетровщини. дніпропетровщина, авто, послуга, соціальне таксі, інвалідність, land vehicle, vehicle, outdoor, wheel, auto part, truck, bus, transport, tire, car. A truck is parked on the side of a road

На Дніпропетровщині для людей з інвалідністю діє послуга соціальне таксі. Вони можуть безкоштовно замовити авто, щоб дістатися до державних і соціальних закладів. Послуга нині доступна у Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Соціальне таксі – для людей з інвалідністю І та ІІ груп. З порушеннями зору й опорно-рухового апарату. Вони можуть безкоштовно замовити авто, щоб дістатися до лікарні, реабілітаційного центру, банку, соціальних закладів, державних установ. Цьогоріч послугою скористалися вже 608 мешканців регіону», – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОВА Олена Кришень.

Соціальне таксі у Дніпрі працює щодня з 8:00 до 19:00. Замовити авто – за номером телефону: 098 165 91 91.

У Кривому Розі та Кам’янському – з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, у п’ятницю – з 8:00 до 15:45. Криворіжцям слід звертатися за номером телефону: 0970013868. Мешканцям Кам’янського – за номером: 0978077992.

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*