Депутат Ніна Павлюк: «Ми з колегами побачили зміни, які місто робить в плані доступності, але ще є над чим працювати” (ФОТО)

Депутат Ніна Павлюк: «Ми з колегами побачили зміни, які місто робить в плані доступності, але ще є над чим працювати” (ФОТО). мариуполь, візочник, доступність, пандус, інвалідність, person, outdoor, human face, clothing, smile, man, glasses, camera. A man standing next to a motorcycle

Депутат Ніна Павлюк: «Ми з колегами побачили зміни, які місто робить в плані доступності, але ще є над чим працювати”. мариуполь, візочник, доступність, пандус, інвалідність

Маріуполь. Депутат з представниками ТТУ, а також людьми з інвалідністю, що пересуваються на колясках, провели моніторинг місць доступності громадського транспорту.

«В місті з’явилися нові автобуси і тролейбуси з низької підлогою, і це показує, що місто робить немало в плані доступності. Зараз керівництво ТТУ розробляє чіткий графік руху цього транспорту, щоб люди в інвалідних візках, або матусі з дітьми на колясках знали, коли за часом на ту або іншу зупинку приїде такий автобус або тролейбус», – говорить депутат Павлюк. Інша проблема, над рішенням якої працює Ніна Павлюк, стосується доступності місць під’їзду до зупинок громадського транспорту. Вона зазначає, що в усіх цивілізованих країнах існує крокова доступність для людей з інвалідністю. Коли візочники за 10 – 15 хвилин можуть дістатися до зупинки.

Особлива увага, говорить депутат, до багатоповерхівок, до яких з технічних причин неможливо встановити пандус. «Сьогодні є альтернатива стаціонарним пандусам – переносні засоби доступності. Вони легкі та зручні в застосуванні, до того ж виготовляються в Україні», – розповідає представник міської влади.

Крім того вона вважає, що зараз потрібно пильну увагу звернути установам бізнесу, на вході до яких також відсутні пандуси.

«У цьому плані депутатському корпусу і міській владі є ще над чим працювати. Необхідно звернути увагу на віддалені селища – Мирне, Волонтеровку, Курчатове, де також мешкає немало людей, що пересуваються на колясках. Вони дуже потребують роботи комунального низького громадського транспорту”, – відмітила Ніна Павлюк.

Мариупольский городской совет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*