Дітям з особливими потребами у Києві створять умови для відпочинку

Дітям з особливими потребами у Києві створять умови для відпочинку. київ, відпочинок, діти, оздоровлення, особливими освітніми потребами

Комунальні дитячі оздоровчі заклади пристосують для дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення. Будуть також організовані інклюзивні табори при школах та облаштовані інклюзивні дитячі майданчики, повідомляє «Вечірній Київ».

Відповідні рішення 17 лютого ухвалили на сесії Київради. За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марини Порошенко, столиця має забезпечити комфортні умови для відпочинку та оздоровлення кожної дитини без винятку.

За її словами за останні 30 років в столичних комунальних закладах оздоровлення та відпочинку не було створено належних умов для дітей з особливостями психофізичного розвитку та дітей, які потребують супроводу чи індивідуального догляду.

Тому рішенням Київради передбачено, що в дитячих закладах відбудеться реконструкція відповідно до державних будівельних норм України, введуть посади «асистент вихователя» для підтримки дітей з особливими освітніми потребами, які не потребують цілодобового догляду та запровадять алгоритм відшкодування вартості перебування в таборі батьків чи законних представників дитини, яка потребує постійного супроводу.

Фінансування проєкту передбачать в міській цільовій програмі «Турбота. Назустріч киянам» на 2022-2024 роки та міських комплексних цільових програмах «Освіта Києва. 2019-2023 роки», «Діти. Сім’я. Столиця на 2022-2024 роки».

Катерина Новосвітня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*