Дизайнери проводять дослідження, аби допомогти маломобільним групам пересуватися Львовом

Дизайнери проводять дослідження, аби допомогти маломобільним групам пересуватися Львовом. львів, дизайнер, дослідження, пересування, інвалідність, wheel, wheelchair, bicycle wheel, tire, bicycle, bike, weapon, gun. A person sitting on a bicycle

Команда дизайнерів зі львівських ІТ-компаній хоче допомогти маломобільним групам населення пересуватися містом. Вона проводить дослідження, щоб дізнатися, в яких районах Львова найбільше користувачів інвалідних візків, та шукає людей, котрі розкажуть про найбільші проблеми пересування.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише один член команди дизайнерів Дмитро Козіцьки (Dmitry Kozitsky).

«В Україні існує проблема безбар’єрного пересування для маломобільних груп населення, а саме людей на інвалідних візках, батьків із дитячими візочками та людей похилого віку. Особливо гостро стоїть питання саме у найменш захищених людей – осіб з інвалідністю. Зазвичай складається враження, що в Україні не так багато людей з порушеннями опорно-рухової системи, бо таких людей нечасто видно в місті, – наголошують дизайнери. – Але таке враження складається лише тому, що у таких людей немає зручної можливості потрапити до громадських місць: проблемна бруківка, відсутність зручних пандусів, відсутність підйомників в будинках, розбиті або вузькі тротуари тощо.

Наше завдання – почати з малого. Для початку ми плануємо зробити зручний доступ до магазинів, парків та майданчиків відпочинку, аптек та поліклінік. Фінансувати ініціативу плануємо за власні кошти та з краудфандингу».

Для того, щоб розпочати максимально ефективно реалізацію проекту, дизайнери проводять дослідження, щоб дізнатися, в яких районах міста найбільше користувачів інвалідних візків, та шукають людей, з котрими зможуть поспілкуватися про найбільші проблеми пересування. Вони створили форму, котра допоможе правильно розставити пріоритети.

Зв’язатися з командою можна за допомогою email:

«ЗІК»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*