Доступність медичних амбулаторій моніторили у Сумах (ФОТО)

Доступність медичних амбулаторій моніторили у Сумах (ФОТО). дбн, суми, доступність, медична амбулаторія, моніторинг

Доступність медичних амбулаторій моніторили у Сумах. дбн, суми, доступність, медична амбулаторія, моніторинг

У Сумах відмоніторили доступність медичних амбулаторій. Зробили це члени громадських організацій “Бюро правничих комунікацій”, “Рука допомоги в м. Суми” та “Ініціативи Слобожанщини”, інформує Суспільне.

Перевіряли, як облаштовані прибудинкова територія, чи є пандуси на вході та інформація у доступній формі для людей з інвалідністю, чи облаштовані належним чином санітарні кімнати, чи є ліфт і чи пристосоване приміщення для людей з порушенням зору?

“Про результати поки говорити зарано. Ми тільки починаємо обробляти їх. Ми вели фото- і відеофіксацію – хочемо отримати консультацію фахівців щодо відповідності будівель вимогам ДБН, але можу сказати: не все так погано, як ми очікували – адміністрації вже починають орієнтуватися на пацієнтів, на надання якісного сервісу. Так, багато системних проблем, є речі, які потребують значних фінансових вливань, але є речі які можна виправити не витрачаючи багато”, – розповів Суспільному координатор моніторингової групи Ярослав Янушев.

Результати моніторингу, сказав Ярослав Янушев, презентують 27 лютого.

Моніторинг доступності відбувся в рамках проєкту «Залучення маломобільних груп населення до адвокації системних змін у сфері доступності в м. Суми», який реалізується в Сумах у рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Усього в рамках проєкту заплановане проведення 7 моніторингів соціальної доступності.

Наталія Гордус

Авторка фото – Наталія Лєбєдь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*