Доступно чи обмежено: як живуть люди на інвалідних візках у Луцьку (ВІДЕО)

Доступно чи обмежено: як живуть люди на інвалідних візках у Луцьку (ВІДЕО). луцьк, доступність, обмеження, пандус, інвалідність, outdoor, road, snow, transport, street, land vehicle, person, vehicle, people, city. A person riding a motorcycle on a city street

Доступно чи обмежено: як живуть люди на інвалідних візках у Луцьку. луцьк, доступність, обмеження, пандус, інвалідність

Людям з інвалідністю приходиться непросто, адже обмеження є на кожному кроці.

Для того, окрім соціальної допомоги, мають робити доступними транспорт та усі заклади міста. Тож, чи почувають себе лучани з певними вадами повноцінними громадянами, інформує Район Луцьк.

Щоб дістатись до магазину, аптеки чи переглянути виставу у театрі, лучанам на візках приходиться долати чимало перешкод.

Олексій із цими проблемами стикається чи не кожен день, адже через недбалість влади міста, чоловік не може дозволити собі банальні радощі. У яку центральну будівлю не можуть заїхати люди на візках, дивіться у сюжеті Sfera-TV Lutsk.

Пандуси є не скрізь, але й до тих людям заважають добратись високі тротуари. Через це чоловікам приходиться небезпечно минати проблемні точки, виїжджаючи на дорогу, де їздять автомобілі.

Люди у візках можуть пересуватись лише на них, адже заїхати у маршрутку чи тролейбус просто немає можливості. Байдуже на вулиці дощ, сніг чи вітер.

Слово інвалід замінили, та на цьому, вочевидь, і завершили. Показувати свої дії не на замінах понять, а на вчинках, як бачимо не збираються. А такі люди теж хочуть жити вільно, у місті де є доступні театри, кав’ярні, продуктові магазини, аптеки і не тільки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*