Дожилися: у Тернополі немає жодного соціального таксі для перевезення дітей, які мають важкі форми інвалідності

Дожилися: у Тернополі немає жодного соціального таксі для перевезення дітей, які мають важкі форми інвалідності. олена коваль, тернопіль, перевезення, соціальне таксі, інвалідність

Дожилися: у Тернополі немає жодного соціального таксі для перевезення дітей, які мають важкі форми інвалідності. олена коваль, тернопіль, перевезення, соціальне таксі, інвалідність

Про це з болем у серці повідомила тернополянка Олена Коваль, син котрої Володимир має рідкісну хвороба – синдром делеції 1 р 36. Володя – єдиний на всю Україну з таким захворюванням.

– Тернопіль. На даний момент жодного соціального таксі для перевезення дітей, які мають важкі форми інвалідності. Жодного!, – зазначила голова громадської організації “Рух – життя без меж” Олена Коваль.

Як повідомила жінка, у Тернополі продовжує функціонувати соціальне таксі, але пані Олена отримала відповідь, що через брак талонів на пальне на даний момент перевезення дітей з інвалідністю ним не здійснюється.

Один поважний тернополянин порадив мамі важкохворої дитини: «Під час війни казна трішки з затримкою працює. Але кажуть, що все буде працювати. Якщо є можливість, зберіть волонтерку на пальне і все запрацює скоріше!»

– Збирати волонтерку на пальне для перевезення власної дитини з інвалідністю з метою забезпечення роботи соціального транспорту. Цікаво. Але дякую. Буду знати, що так це працює. На мою думку, це не прерогатива батьків. Думати, як дістатися з пункту А в пункт Б, якщо в місті обмаль доступного низькопідлогового транспорту. І фактично особи, які самостійно не ходять, просто відрізані від світу у випадку відсутності власних транспортних засобів, – відреагувала Олена Коваль.

Іван Білий

Тижневик “Номер один”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*