Два нові сходинколази для потреб людей з обмеженими можливостями, які пересуваються на інвалідних візках, придбали цього року за рахунок міського бюджету (ФОТО, ВІДЕО)

Два нові сходинколази для потреб людей з обмеженими можливостями, які пересуваються на інвалідних візках, придбали цього року за рахунок міського бюджету (ФОТО, ВІДЕО). обмеженими можливостями, person, man, standing, military, clothing, indoor, holding, suit, hand, dressed. A couple of people that are standing in front of a military man

_1_11_1_6947916-11-07-17-03-30-298_7

7 листопада міський голова Віталій Малецький разом із своїми заступниками та депутатом Кременчуцької міської ради Володимиром Шибашовим перевірили в дії новий сходинколаз, який було придбано цього року за рахунок міського бюджету для потреб людей з обмеженими можливостями, які пересуваються на інвалідних візках.

Цього року було придбано 2 одиниці такого спеціального обладнання: один для підняття ваги до 150 кг, другий – до 130 кг, загальною вартістю 300 тис. грн.. Їх передадуть до Автозаводського та Крюківського територіальних центрів обслуговування населення. Працівники терцентрів відтепер зможуть допомагати людям з обмеженими фізичними можливостями, якщо їм необхідно буде спуститися із верхнього поверху. Цей пристрій іноземного виробництва, оскільки в Україні такої техніки не виготовляють. Як зазначив Володимир Шибашов, цей пристрій іноземного виробництва, оскільки в Україні такої техніки не виготовляють. Підйомник легкий у користуванні, і може піднімати або спускати інвалідний візок з розрахунку аж 11 поверхів.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що на наступний рік планують закупити ще кілька одиниць такої техніки, та ще кілька автомобілів для перевезення людей з обмеженими можливостями. Планують також встановити спортивні майданчики для занять спортом такої категорії громадян. Особливі потреби таких людей враховують під час ремонту доріг і тротуарів, облаштовуючи пандуси, ставляться обов’язкові вимоги до забудовників щодо облаштування пандусів при будівництві житлових будинків, введенні в експлуатацію торговельних об’єктів та об’єктів соціального захисту. Разом з депутатами міської ради керівництво міста працює над програмою безбар’єрності, і в планах ще багато важливих проектів.

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*